Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Jinak jsem trochu zklamaný z natáčecích LED + DLA. Teplota světla je samozřejmě jiná, ale nepřijde mi, že to svítí nějak výrazně lépe. A DLA mi naopak přijde, že lépe a svižněji pracuje v předFL verzi s bixenonem.

Převodovka 7DSG vypadá, že točí stejně, jako 6DSG, akorát ma navíc rychloběžnou sedmičku, která opravdu šetří PHM. Ne, že by to asi někoho, kdo se rozhodne dát víc než milion za Golfa, trápilo. Ve městě to bude žrát nemlich stejně, ale na dálničních přesunech to bude podle jízdního režimu spořit tak litr určitě.

160 na 6tku:
2017-04-13 21.43.52.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Tez mi pride DLA so strednymi LED nejake az moc spomalene, a stretavacky este ako bonus moc sklopene...

Jo a s tymi dotykacmi este bude huuur...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od x2005 »

řidičBOB píše:Převodovka 7DSG vypadá, že točí stejně, jako 6DSG, akorát ma navíc rychloběžnou sedmičku,
Tak to je super, jestli sedmička je opravdu až za původní šestkou. :-bd Na klidnou jízdu po dálnici to bude velký benefit.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

To jo...ale pouze na dálnici.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

- hlídání mrtvého úhlu se nově nezobrazuje v zrcátku, ale na AID, což je podle mých zkušeností nelogické, protože když chci jet do jiného pruhu, koukám do zrcátka a ne na budíky
Tak je to jinak...hlídání mrtvého úhlu to nemá a snad to ani nejde objednat (jako vyhřívaný volant). Na AID se ale občas objevuje obrázek s autem, dělící čára a v dalším pruhu další auto. Zatím jsem nepřišel na to, kdy a proč se to zobrazuje :-(
Jinak už chápu, proč má starý GR vnitří laufy "falešné" - při odřazovaní/podřazování to víc "prdí"...než poFL verze, která má obě dvojice koncovek rovnou z tlumiče.
BTW: dneska bylo docela slunko, tak jsem jezdil s otevřenou střechou a musím říct, že na tom displeji není lautr nic vidět, krom otisků prstů, resp. celkovému zamatlání. Parkovat podle kamery je pak zcela nemožné :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od x2005 »

řidičBOB píše:
Na AID se ale občas objevuje obrázek s autem, dělící čára a v dalším pruhu další auto. Zatím jsem nepřišel na to, kdy a proč se to zobrazuje
Adaptivní tempomat ti říká, že bys neměl podjíždět pomaleji jedoucí auto v pruhu vlevo od tebe. Funguje to od cca 80kmh výše.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

...to je divné, bo taková věc se u mne nemůže stát ;;)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od .Z3 »

řidičBOB píše:
- hlídání mrtvého úhlu se nově nezobrazuje v zrcátku, ale na AID, což je podle mých zkušeností nelogické, protože když chci jet do jiného pruhu, koukám do zrcátka a ne na budíky
Tak je to jinak...hlídání mrtvého úhlu to nemá a snad to ani nejde objednat (jako vyhřívaný volant).
Myslíš že to nejde do Golfa R? Protože já mám objednaného Highline i s hlídáním mrtvého úhlu a zobrazuje se to stejně jako před fcl v zrcátku. Nešlo to objednat na Leona, jeden z důvodů proč jsem šel opět do Golfa.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jsem nahlídnul do seznamu příplatkových výbav a v nějakém paketu ten Blind Spot senzor je pořád...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Dallen »

Nevím zda mě to minulo, nebo nebylo napsáno..

Zatím co jsi napsal bylo dost negativní (což se nedivím), ale na druhou stranu, golfu je jedno z nejprodávanějších aut. To ještě majitelé nepřišli na to, že tamagoči a ten čajnatablet je totálně nahovno?

Ono i TIPO, které je cenově uplně jinde má ten talbet v antireflexu a je na něm za každých okolností vidět všechno, nemluvě o ovládání...
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Odpovědět