BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Krasne pocasi na vyjizdku :D Fajn silnicka. Zimaky drzi na mokru snad vic nez letnaky.


Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Myto za mnou. Bylo to fajn. Akorat mi prislo, ze lide byli mene ohleduplni a mnohem casteji jsem za nekym trcel (treba starsi chlapik v M3 E92, mel v tom zavodni sedacky, ale nez me pustil byla to vecnost).
Lepsi brzdovka se pozitivne projevila a konecne neumiraly brzdy po 10 minutach. Asi nebyla dobra volba jezdit s dost ojetyma prednima gumama (mel jsem v zime spatnou geo a jedna guma byla dost spatne sjeta), nebo se mi to jen zdalo, ale auto mi prislo nejaky nedotacivy. Uz abych nahodil jine gumy. Puzil jsem nejakou apku na mereni kol, v ni vyslo nejlepsi 54,51, ale to je imho blbost, dle videa mi vyslo 55,1 naopak jine kolo odmerila 55,8 a dle videa mi vyslo 55,2, ale ma fajn funkce, zaznamenava pozici na okruhu. Rek bych, ze v prumeru jsem jezdil okolo tech 56-57. (mozna merila spatne protoze jsme si dal na spatne misto pocatek okruhu.)

Obrázek
Rano docela narvano (rada na okruhu i do myta :-D)
Obrázek
image uploader

Byli tam i fajn lidi, seznamil jsme se s majitelem 130i a M3 e46.
Obrázek
Moc pekne mu to jelo, bylo videt, ze to je rychlejsi auto a na rovinkach ujizdel. Auto si pochvaloval i kdyz to byla seriovka, akorat nadaval na diferak, pry chce delat novy i s kratsim prevodem. Mel to teda s SMG, pry jezdil motokary (I v myte, mel to najete) a je zvykly brzdit levou nohou. (rikal, ze taky jezdil okolo 56) Z ko mi pochvalil, byl prekvapeny, ze se dokaze nejak drzet (ja musel jet super jizdu abych se drzel :-D ...). Pak drzet se M2 bylo bez sance. Chtelo by to vice koni xD

Trochu jsem se projel se 130i. Majitel me zna z meho kanalu na yotube a nabyl dojmu, ze snad umim ridit :-DD Navic je z Olomouce tak mam snad konecne kamarada na projizdky. 130i pusobi ze sedadla ridice dost jinak, uz jen to kde v ni clovek sedi, ma mnohem prijemnejsi spojku, nema jen kousek chodu jako moje. I zvuk je jiny. Tahle byla na lpg a prislo mi, ze nejak nejede a celkove je vic odfiltrovana.
Akce se vydarila, akorat me nastavalo, ze lidi vyprovazeli uz 20 minut pred 18:00.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Super report :-bd Samozřejmě mě mrzí, že jsem tentokrát nebyl, ale příště to snad vyjde. Co byla ta 130i zač? Nebyl to pofacelift?
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Ee je to presne tahle http://www.vyhledavacvozu.cz/car/show/1 ... s-lpg-navi

Dal na to jeste Mpacket zadni naraznik a pry menil tlumice za sachs, ale sedacky to ma obyc. Prislo mi to fajn, vubec bych nerekl, ze to melo najeto 250k km.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Super akce, dokonce mi vyšel i plán úplně nepopravit dosluhující gumy, nové ještě nejsou doma.
Největší zážitek jsem měl z řízení plech-cupové Sierry, to byl adrenalin :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Tak fakt, leva guma nic moc. Proto se tomu nejak nechtelo do zatacek.
Obrázek
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od doriftonigga »

Pěkný pěkný (nemluvím o té gumě)

Kdy že je další taková akce? :D

A co tam máš za brzd. destičky a kapalinu?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Pěkně ti z ní leze plátýnko :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

doriftonigga: myslim, ze v pulce cervence.
Nejobycejnejsi ate desky z eshopu + castrol srf brzdovku.

MZ: nj, trochu se mi i blokovala predni kola, asi to bylo tou gumou.
Uživatelský avatar
X123
Autoškolák
Příspěvky: 47
Registrován: stř 16 úno 15:49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od X123 »

Akce to byla výborná, ale oproti podzimu tam bylo těch lidí fakt hodně. Já jsem jezdil v tom Tiguanu :D Měl jsem jet s 330i, ale praskal mi expanzka, tak jsem to raději nepokoušel a kolega mi půjčil jeho auto. Dostal jsem to pod minutu, ale jsem řidič lopata. Příjemně mně to auto překvapilo, velmi dobře maskuje hmotnost...
Odpovědět