Pneu koutek

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3960
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Pneu koutek

Příspěvek od HondaMan »

Pokud si dobře vzpomínám, tak pp je má rád a já je nesnášel...
V 215/40 byly po pár letech jak puk.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Snowman000 »

Ja Bridge na E46 nemal uplne rad...na suchu sice fajn, trochu tvrdsie bocnice, ale na mokru a vode teda moc istoty nedavali, v urcitom momente proste pustili bez predosleho upozornenia...

Na XV-cko idem risknut Hankook ventus S1 evo2...horsie ako tie puky z vyroby to nebude ani omylom ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od pavproch »

Bridge Potenza Re050A II nebyly gripem i hlučností špatné. Měl sem je ale RFT, takže se všemi negativy vyplývajícími z extra tvrdé bočnice.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od pavproch »

Kura při +10 st C a ostřejší jízdě ty zimní už moc nestíhají..... ale 14 dnů to halt ještě budu muset vydržet.... ale pak si zase budu muset dávat extra pozor za deště (viz skočdopol díky Yokohamám) než mi vyrobí a prodají nová P-zera....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Snowman000 »

PP: To ja mam tie najhorsie Yoko! Ale v pondelok idu dolu tak ti ich mozem posunut na porovnanie ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu koutek

Příspěvek od Snowman000 »

Dneska prezuto XV a v stredu bude aj MX-5ka.

XV dostalo Hankooky a uz len tych par km bol slusny rozdiel, viac info ale az po vikende kedy pojdu na vylet na vychod :P

EDIT: Komfortnejsie na malych nerovnostiach, tichsie, presnejsie riadenie (iked trosku to taha v kolajach), o hooodne viacej gripu (zatial testovane iba na suchu)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

Po hodně dlouhé době defekt. Na lyžích v Rakousku malý samořezný vrut v běhounu. V dílně to nechtěli opravit, že se údajně vysokorychlostní pneu nesmí opravovat. A chtěli hned objednat novou. Díra byla v běhounu cca 3 mm průměr a to se dle mých informací opravuje. Nakonec mi to opravili bez účtu za hotové, pomohlo, že znám již léta některé místní. A řekli, že je to v pohodě. Tak opravuje se to ofiko nebo ne?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Pneu koutek

Příspěvek od oxik »

Pneu s Y i ZR mi normálně opravili všude v čr
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Pneu koutek

Příspěvek od mmira »

takovou diru je nejlepsi opravit si svepomoci pomoci knotu. predloni jsem na takto opravene gume dal vikend na Nordschleife a bez problemu.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Pneu koutek

Příspěvek od jerry »

Je to zimák 225/40 kategorie V. Já už ji taky otestoval cestou zpět 200+ :D Cítili kšeft na turistovi, tak hned nabízeli novou. Budiž jim ke cti, že po vyjasnění okolností to udělali včetně vyvážení a umytí jen za 20 Euro na ruku :)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět