Genevo ONE - Zkušenosti

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od vonkreuz »

řidičBOB píše:Je to takové burešovské, slovenské, pokrytecké...
Chudák krokodýl, teda Snowman, on se tak těšil. :D Tohle sis mohl odpustit. Ale věřím, že že sis jen spletl a/e. :ymblushing:

Poslední dobou uvažuji o přenosném antir. Ježdění 80% Slovensko, 20% Česká repulika. Dáte mi, prosím, doporučení?
Děkuji
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

No, v rámci toho, že PČR nafasovala stovku laserů, které skýtají mnoho možností, je už skoro nesmyslné, investovat pouze do detektoru.
Ale když už jinak nedáš, tak Genevo One - kombinace detektoru a GPS databáze, je v poměru cena/kvalita, velmi dobrý.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od honziss »

AntiRadary.cz píše: honziss: Jaký smysl má pak vestavěný antiradar s přenosnou indikační a ovládací jednotkou, když vůz nemá pokovené čelní sklo? Není pak lepší vzít normální přenosný antiradar, který stojí 1/2 ceny? Mimochodem, Genevo HD+ a Genevo GPS nekomunikuji přes BT, ale na 435 MHz, takže přenos není moc spolehlivý a určitě bych jej zbytečně moc nekomplikoval. Jako ideální pro takovou kombinaci je vozidlo s nepokovenou oblasti vedle zpětného zrcátka, kam se klasicky detektor moc nevejde, ale pro Genevo GPS přilepené na čelním skle je to akorát.
Jak jsem uz psal, smysl to ma v tom ze to neni v aute videt, kdyz to bude schovany v prihradce, dverich, atd.. Pravda, Genevo jsem za rok ze skla sundaval asi 2x jenom, ale stejne to byla jenom klika ze mi to naka fetka nekde na parkovisti nesebrala. Pevna sada by byla fajn, ale zas bych chtel co nejmin vrtani do auta, pevny sady jsou drazsi a genevo ma dobrou gps databazi + s nim mam obecne dobrou zkusenost.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:No, v rámci toho, že PČR nafasovala stovku laserů, které skýtají mnoho možností, je už skoro nesmyslné, investovat pouze do detektoru.
Ale když už jinak nedáš, tak Genevo One - kombinace detektoru a GPS databáze, je v poměru cena/kvalita, velmi dobrý.
Kdyz jsme u toho, jakou kombinaci ochrany (laser, Ka, gps) bys doporucil? Klidne SZ...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od francis »

Napis to normalne sem, prosim
Mirek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od řidičBOB »

To podle toho, co jsi do toho ochotný investovat :-) Na laser obecně Antilaser - dopředu určitě dvě čidla, jako pojistku dozadu minimálně jedno.
Pokud to nechceš kombinovat s přenoskou, tak jsou dvě možnosti - antilaser a skrytý detektor jako dvě zařízení nebo jako jedno --> Protector. Nakombinovat to lze prakticky jakkoliv.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Spectral píše:Smysl je například v tom, že zatímco přenosný detektor skutečně musím mít upevněn někde, kde má dobrý výhled (typicky tedy na čelním skle) a kde je bohužel současně viditelný pro ostatní, tak Genevo GPS mohu schovat někam do "podpalubí" nebo právě do loketky, aniž bych tím jakkoliv ohrožoval citlivost detektorové hlavy. Modul není vidět a nemusím ho tedy po každé jízdě schovávat nebo odnášet.
V takovém případě to asi smysl má, ale osobně bych asi šel spíše do klasického vestavěného antiradarů, byť za mírně vyšší cenu.
řidičBOB píše:AR.CZ má asi takový poznatek, že tento detektor nemá (a patrně asi ani nebude mít v nabídce), takže je potřeba jej poblít...něco jako: léta jsem prodával EURO CZ verze, i když žádná taková neexistuje :D
A chcete jej bez GPS, s přenosným GPS nebo s pevným GPS? Všechny 3 modely skladem a okamžitě k odběru, včetně předváděcích kusů za zvýhodněné ceny! Zrovna dnes se 1 ks bez GPS prodal a další 2 ks dorazily. B-)
VS* píše:I argument že kdo nemá pokovené sklo nepotřebuje pevnou sadu je úžasný...ani na jednom autě pokovené sklo nemám ale pevnou mám v každém...protože to je mnohem pohodlnější ...prostě sednu a jedu...nikdo to nevidí... Přenoska je vidět, pořád se musí sundávat a nadávat. A je to otrava jako blazen...
Je jasné že HD+ nebude doporučovat když ho nemá a mít nebude.
Ale teď čekám že HD+ není problém s jistě nějaký poslední testovací se najde. :D
Absolutně souhlasím, tedy až na tu pasáž, že HD+ nemám a mít nebudu, ale v takovém případě preferuji plnohodnotný vestavěný antiradar, a ne kombinaci přenosky s pevnou anténou. Tohle mi vadilo už u Quintezzu, ale proti gustu žádný dišputát. Sám mám Stinger VIP a Beltronics 975e GPS, který možná brzo vyměním za Genevo HD+ s pevným GPS modulem.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od honziss »

Genevo HD+ s pevnym GPS modulem? Na to jsem nikde nenarazil zatim..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od x2005 »

honziss píše: Kdyz jsme u toho, jakou kombinaci ochrany (laser, Ka, gps) bys doporucil?
Záleží podle peněz a kam jezdíš.

1) Základní kombinace je GENEVO ONE S + ALP single.

2) Mírně pokročilý GENEVO ONE S BLACK EDITION + ALP dual/triple/quad (předek i zadek)


V případě pokoveného čelního ska a/nebo častých cest do nebezpečného zahraničí, je potřeba pevná sada například GENEVO HD+ & GENEVO GPS+ a k tomu ALP.


3) Nejvyšší level je Protector & ALP včetně skryté montáže. Protector dokáže integrovat různé typy detektorových hlav. Pro aktuální nabídku je potřeba se informovat u každého dobrého prodejce.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genevo ONE - Zkušenosti

Příspěvek od AntiRadary.cz »

honziss píše:Genevo HD+ s pevnym GPS modulem? Na to jsem nikde nenarazil zatim..
Ano, to je můj vlastní vývoj a proto jej mám jenom já a pár mých dealerů. Původním záměrem bylo odstranění nepříjemné znělky při zapínání Beltronicsu 975e EURO, kdy se jako nejjednodušší řešení ukázalo kompletní přepsání firmware indikační a ovládací jednotky, odkud byl už jenom krok k její kompletnímu předělání a přidání GPS funkcí. Nyní je tato úprava dostupná i pro Genevo HD+.









Pípání v úsekovce signalizuje překročení průměrné rychlosti o 10 km/hod. (vysoký tón) a o 3 km/hod. (nízký tón). Tyto upozornění lze nezávisle vypnout v nastavení detektoru nebo "zmutovat" stiskem tlačítka.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět