Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

pucvol píše:Zdravím, měl bych jeden dotaz :) jsem ze severní moravy a nejezdím příliš často na Prahu, netuším v jakém stavu je teď D1. Mám jet v neděli ráno a vracet se večer a rozhoduju se jestli jet po D1 nebo přes HK. Do HK to znám dobře ale dál vůbec. Dík za info.
Ráno to bude na D1 ok, pokud tam přes noc nebudou řádit kamčáci. Ale v neděli večer bych očekával učiněné peklíčko - takže bych volil cestu přes HK.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Pp: Přes Chrudim je to asi nejrychlejší. Obzvláště při aktivnější jízdě. Ale moc se o tom nerozšiřuj, nebo mi tam začnou všichni jezdit. :D
Bob: V neděli večer jezdím Pha-Ova vcelku často a pokud vyrazíš kolem 21 jde to jezdit z Cernaku slušně pod 3 hodiny. Na I/35 je to problém tak do těch 21. Pak cajk. Ideálně to naplánovat tak, aby byl při cestě zpět ve 22 v Mohelnici.
V neděli dopoledne a pozdě večer bude ale i D1 v klidu. Obzvláště ráno na Prahu a večer na Moravu...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Takový dotaz ohledně nehody.
Často potkávám nějakého mladého blázna ve staré Audi A4, který dost riskantně předjíždí (nebudu rozebírat, že často předjíždí v nepřehledných situacích a v zákazech) - pořádně ani nepřejíždí z pruhu do pruhu, takže jde fakt o zrcátka, po předjetí to hned cvakne předjetému před čumák, že se dost lidí lekne a dupne na brzdy a podobné voloviny.

Teď poslední dobou hodně fouká a tím, že mám celkem lehké, ale dost vysoké auto, to se mnou dokáže pěkně cvičit. Držím se tedy co nejvíce pravého kraje jízdního pruhu (v závislosti na stavu krajnice), protože některé poryvy větru (ty nejsilnější), mně dokážou odhodit skoro přes půl pruhu. Kdo by byl na vině, kdyby mně takový mamlas předjížděl a mně to najednou odhodilo (za předpokladu, že bych neopustil svůj pruh) a tím jsem do něj ťukl?

Samozřejmě kameru v autě mám, takže by bylo prokazatelné, že jsem neopustil svůj pruh.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Dostal bys 8 let za vytlačení jako Lacina :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Matka měla lehčí ťukanec s autem, kde je jako pojistník ona (v Zelený kartě), ale pojištění je na mě.. byla jasným viníkem, komu dají dolu bonusy? Je to u ČPP.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

na smlouvu
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

Osoby - mimo pojistitele (pojišťovny) vystupující na pojistné smlouvě:

Pojistník (ten, kdo podepisuje pojistnou smlouvu)
Vlastník (případně, není li shodný s pojistníkem)
Držitel (případně, není li shodný s vlastníkem)

Bonus jde za pojistníkem.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Dík..
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Dotaz: muzu s autem na prevozkach do zahranici? (nemecko, jen kousek za hranice, v patek tam dojedu, tam jezdit nebudu, v nedeli odjedu) Je to dealerska predvadecka, na prevozkach, pojistena.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Když ještě byly státní hranice, chtěl jsem s takovým vozem do Outletu do Hatí, což je cca 1 km za hranicí a tehdá mne tam policie nepustila.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět