Gallardo za cenu lepsiho Superba

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
domi96
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11 led 20:50

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od domi96 »

Zdravím, přečetl jsem o Vašem projektu celé fórum. Je to velmi zajímavé počteníčko ;) . Držím palce, ať seženete všechny zbylé díle a vše klapne, jak má! \m/ . Už teď Vám tleskám :ymapplause: :ymapplause:
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od eLzyx »

Lamboman píše: jinak jsem si objevil super e-Shop. Maji to litevci a maji temer vsechno, co potrebuju k dokonceni.Darce je Spyder LP560-4. Hlavne me zajimaji ty ruzne drzaky (treba mam chladice, ale nemuzu je pripevnit k ramu...), pak ty ruzne hadice a hadicky na vodu, klimu a servo, to je dar z nebes. Ted sepisuji seznam a rikali, ze mi daji nejakou mnozstevni slevu, tak se uvidi, ale hlavne, ze to je. Mozna se k nim i rovnou rozjedu.
jak jsi s nimi dopadl? A jak pokračuješ?
Volvo S60 2.4T
VW T2
petah
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 31 led 08:42

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od petah »

Zdravím, také držím palečky ať se vše podaří dotáhnout do zdárného konce :-) sám jsem si udělal radost a dotáhl před cca deseti lety přes ebay z USA porsche boxstera za $11000 sice jen 240koní tedy plně funkčního až na drobné závady, prodejce mne trochu napálil a poslal jiné auto.. ale mne to bylo jedno byla to paráda když člověk zajede do ruční myčky a myje a myje :-) jen dejte pozor na závistivé spoluobčany :-( jestli jste z malého města a máte firmu než vyjedete, dejte si do pořádku účetnictví mohou se po Vás na udání vozit úředníci z FU, ČOI, Magistrátu atd ..:-( mne to stálo pár set tisíc na pokutách a musel jej pak kvůli tomu prodat.. :-( dodnes toho lituji...:-( jak něco zase vydělám koupím si 911-ku :-) Držím palce, PS:některé plastové díly interiéru nebo nenamáhané do exteriéru by se určitě daly vytisknout na 3d tiskárně sám mám jednu sice jen 14x14x14cm ale jsou firmy co mají i velkou nebo cnc frezaři dokáží zalevno i velké kousky z různých materiálů.. :-) ;)
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od k86 »

Takže měli pravdu, ojebával jsi účetnictví :D
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
hartom
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24 úno 12:07

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od hartom »

Nějaké info jak projekt pokračuje? Nějak to tady vyšumělo...
spazik
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16 bře 15:20

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od spazik »

Ahoj, taky by mě zajímalo jak pokračuje projekt :-)
Odpovědět