Mazda MX5 (Miata)

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

No niekto konci a ja este len zacinam ;))

Vcera som si ju vyzdvihol po "trosku vacsom" servise, kde sa s nou obcas dost zapotili, ale vysledok rozhodne stoji za to!!!
Jazdne je to hlavne sakra rozdiel :ymhug:
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Vrooom »

Hezka, ty kola ji seknou.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

Diky moc, ale si asi prvy komu sa tie kola na nej pacia a to ani mne moc nie :P
Pokial nezozeniem sa par penez plechace tak na ne pojdu zimaky a na leto nahodim origo 5 lucove Enkeie :))
Su to z MX-5 NA a taktiez boli v rovnakom case na Golfe III (len tam nemam tie poklicky) ;))
Obrázek
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jarka »

Přikláním se ke snowmanovi :) - taky se mi nelíbí. Ale což, člověk sedí uvnitř tak je to putna a službu udělají. Mě k nb dle mýho (ne)vkusu pasují nejlíp takováto (prostě starý baculatý roadster = starý baculatý kola :) :
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Vrooom »

Hosi hosi, ze se vam nelibi klasicky BBSka ... Snad by nemusely byt tak zalezly. Ale buh vi co by to udelalo s jiznima vlastnosma, radsi do toho moc nehrabat.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

Nik tu nema nic proti klasickym BBS, na E30 M3 si fakt neviem predstavit nic vhodnejsie :x

Ale ako tu uz parkrat zaznelo NBFL robia opticky starsou a ET45 miesto ET40 tiez moc nepomaha...najradsej bych zohnal tieto...
Obrázek

Na BRG NB, ale disky ala stare Mini neskutocne sedia ^:)^
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

Clovek si jazdenim v MX-5 aj obcas trosku uvedomi svoju zranitelnost...napr pri jazde v noci na dialnici, pocas poriadnej sprchy z oblohy, v zakrute, ked obieha kamion a kamion vbehne do slusnej vrstvy vody #:-s ;))

Ale inak je Mazdicka az prekvapivo schopne GT ;;)
Tento vikend som otocil BJ-BA-BJ...zo sedaciek ma chrbat neboli a zmestim sa do nej uplne v pohode a miesto na bagaz v kufri dost, az na dve kvapky ktore sa mi niekade dostali dnu je v nej sucho, kurenie funguje snad po 500 metroch, svetla svietia viac nez dostatocne, nie je to nijak uskakane (ale volant fakt treba drzat oboma rukami na rozbitej ceste), neohluchol som a radio sa celkom snazi prehlusit co pocut netuzim (ten vietor tam pocut no), no a na to ze to je vyvojovo tak 30 rokov stare a stavane to na take asi moc nebolo tak nie je az taky problem cestovat aj rychlostami nad 160km/h (v zakrutach je to az prekvapivo stabilne) niekolko hodin a stale dam na 45l nadrz 450km :)

Len som zistil, ze sa mi zatial slusne vysmieva na cestach ala Certovica :ymblushing:

PS: Prave som presadol z novej Q7 do MX-5, vacsi motoristicky sok som uz dlho nezazil :-?? =))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od _sulcik_ »

Snowman000 píše:Diky moc, ale si asi prvy komu sa tie kola na nej pacia a to ani mne moc nie :P
Pokial nezozeniem sa par penez plechace tak na ne pojdu zimaky a na leto nahodim origo 5 lucove Enkeie :))
Su to z MX-5 NA a taktiez boli v rovnakom case na Golfe III (len tam nemam tie poklicky) ;))
Obrázek
Obrázek

Tak pokud nemáš oko z kašparovy krávy, tak musíš vidět, že to jsou uplně jiný kola :)
Na tý miatě jsou klasický RZ (v tom rozměru celkem raritní) a ty co se dávali na golfa jsou speciální typ kterej byl jestli se nepletu dodávanej pouze do prvovýroby. :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

No jo moze byt...posielal som to z mobilu a nepozeral ich do detailu...a slepota mozno uz tiez zacina ;)
Kazdopadne tie kola malo v portfoliu aj VW a aj Mazda na MX-5 :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

"To vonku je sneh Mazdicka, on obcas bude aj na ceste, ale nemusis sa ho bat.
A to ze mas este letne papucky, to vobec nevadi ;))"
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět