Mazda MX5 (Miata)

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jerry »

Díky za tip, uvidím příští týden na místě ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mánička
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: sob 15 bře 13:22
Bydliště: Valachian Kingdom

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od mánička »

Kazde NC s dvoulitrem ma svor. Jak pred, tak po liftu, viz. http://www.roadster.blog/2013/07/roadst ... n.html?m=1 . Nahore mas zalozku NC a tam najdes komplet info k NC. :ymhug: Jinak za me urcite facelift. Kovane vnitrnosti, vylepsena prevodovka a podvozek, v interieru pak netlaci do kolena ten debilni drzak piti atd, atd..
Autobus a malé veselé autíčko
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Vrooom »

Nevim jak poznat samosvor (predpokladam ze ma torsen). Ale mohlo by to jit podle nazvu vybavy a podivat se co se tam davalo, ne?
Btw Jsem nevedel, ze se davaly takove pekne sedacky do miaty, to by mohlo stat za to najit auto se stejnyma.
Obrázek

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &scopeId=C
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jerry »

Už je doma v garáži :D Povedlo se mi sehnat NCFL 2.0 s nájezdem 5.500 km, 1.majitel, jezděná jen v létě za pěkného počasí. Vnitřek voní novotou, motor i podvozek jako z autosalonu. Je to červená krasavice číslo 65 z níže uvedené limitované 200 kusové edice.

http://www.autoforum.cz/predstaveni/maz ... chazi-hrac
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to velka gratulacia a klobuk dole za taky nalez! Nech teda sluzi a veeeela stastnych kilometrov bez strechy...urcite viac nez zazil 1. majitel ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jarka »

Hustý a já myslel, že moje 18letá babička s 27kkm byla nejetá :) . Ať slouží.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Vrooom »

A kde je foto? BAN! :)) Gratulace.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jerry »

Foto bude, dejte mi čas ;) Dnes jsem byl na STK, zítra přijde zelená karta, v pondělí jdu na evidenci. Zatím aspoň foto, jak vypadá motor 5 let starého auta s 5 tis. km používaný jen v létě za slunečného počasí :D

Obrázek
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jerry »

Při ještě podrobné prohlídce spodku konstatuju, že auto nikdy nejelo snad ani v dešti. Proto jsem se rozhodl udělat konzervaci spodku a prahů, kterou vidím u miaty jako nutnost. Dělal jste to někdo? Čím a jak nejlépe?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět