Suzuki Swift Sport 2012

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
karyslav
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: úte 10 čer 00:45
Bydliště: Brno

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od karyslav »

To jsi mu dal dobře zabrat teda :) já jsem se na začátku dost stresoval ale asi to bylo zbytečný :D

Co brzdy? Jak zvládání to brždění na okruhu?

TPMS neřeším no, prostě to tak je a hotovo. Na zimu mám taky liťáky, druhou sadu, v ČR nejsou atestovaný plecháče pro SSS12
Uživatelský avatar
andy4
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: sob 07 lis 15:27

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od andy4 »

...nakoľko auto malo na NS necelých 2000km tak som nešiel paľbu, absolvoval som ho takým mierne rýchlejším výletným tempom. S brzdami som nemal absolútne žiadny problém, so swiftom na ringu potrebuješ reálne brzdiť až niekde od Adenauer po Muhle a potom to je len do kopca. :)

Skôr som auto brzdil v zákrute "bočným šmýkaním" takže najviac opotrebované boli boky zadných pneumatík. Kvôli premávke a nehodám som šiel stále max dve kolá a potom pauza. To blbé pomalé padanie otáčok bolo niekedy na nervy, ale inokedy motor reagoval úplne normálne a otáčky padali hneď. (wtf ?)
Uživatelský avatar
karyslav
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: úte 10 čer 00:45
Bydliště: Brno

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od karyslav »

To je zajímavý ty otáčky, zkoušel jsi to nějak nasimulovat kdy se to děje? Dvojitá spojka nepomůže? Já už jsem se s tím díky pravýmu meziplynu celkem sžil :)
Uživatelský avatar
andy4
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: sob 07 lis 15:27

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od andy4 »

Súhlasím, medziplynom špička/špička sa to dá celkom zkalibrovať, ale žena mi to zakázala kvôli kovovým pedálom. Mám už totiž všetky topánky s okopanou špičkou, semtam to netrafím :)
Uživatelský avatar
karyslav
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: úte 10 čer 00:45
Bydliště: Brno

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od karyslav »

Jsem si kvůli tomu vyřadil jedny boty jen na řízení, ze stejnejch důvodů víceméně :-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od pavproch »

kovové pedály(nášlapy) halt vyžadují pogumovanou špičku..... proto už asi eN roků řídím v tomhle....

Obrázek

bohužel už sa nedělají.... naščestí sem stihnul kupiť tři páry do foroty... :ymhug:
(ref Bolek v kurvahošigutntág a jeho obleky)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od jarka »

Taky jsem na to dlouho dlabal a na řízení používal co bylo zrovna na nohách, ale postupně jsem zjistil, že ty rady o obuvi s úzkou podrážkou na řízení nejsou tak úplně mimo. Než baganče, tak bych se radši zamyslel nad úpravou pedálů...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Moucha
Mistr volantu
Příspěvky: 871
Registrován: stř 16 úno 10:08
Bydliště: Gradec Králové

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od Moucha »

tak jak swiftujete?
Mám 3tí destičky, najeto 65tis :D brzdy pořád pískají, staré i nové už mě to sere, ale sranda s tím je pořád :x

Bokeeeem!

SSS - vdechne tě do života
Uživatelský avatar
andy4
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: sob 07 lis 15:27

Re: Suzuki Swift Sport 2012

Příspěvek od andy4 »

Zodral som nové zimné gumy, taká "fajná" zima bola :) O týždeň nahadzujem letné, vyťahujem skútra a pripravujem sa opäť na ring :)
Odpovědět