Lexus (a jeho evropska anabaze)

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od mmira »

lexus píše:Ale ne napsat nesmysl o autě, ve kterým ani neseděl.
tohle me zaujalo, na to jsi prisel jak, mily Watsone?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od goes »

lexus: zaloz si svuj web a pis si tam objektivne jak chces. to cos tu napsal ze sveho pohledu je taky tvuj subjektivni nazor, ktery nema s objetivitou nic spolecneho. Dokud se bude vec hodnotit na zaklade pocitu, nikdy to nebude obejektivni. Az zmeris nejak ten tvuj komfort, tu tvou sportovnost apod. a srovnas to, pak to bude objektivni, do te doby je to jen o tom, ze se ti proste nazory jinych nelibi a tak tu fnukas a snazis se to zabalit do radoby chytrych veticek, nenapadne tu narazka, tu ironie, tu ho nejak shodime. Pritom sam delas to same, proti cemu tu brojis.
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

mmira píše:
lexus píše:Ale ne napsat nesmysl o autě, ve kterým ani neseděl.
tohle me zaujalo, na to jsi prisel jak, mily Watsone?
Že u IS-F museli dodělat vypínání ESP, protože jinak se s tím nedalo vůbec jet.. ? A následně informace o tom, že jeho zkušenost s IS je pouze s IS220d a IS250?
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

goes píše:lexus: zaloz si svuj web a pis si tam objektivne jak chces. to cos tu napsal ze sveho pohledu je taky tvuj subjektivni nazor, ktery nema s objetivitou nic spolecneho. Dokud se bude vec hodnotit na zaklade pocitu, nikdy to nebude obejektivni. Az zmeris nejak ten tvuj komfort, tu tvou sportovnost apod. a srovnas to, pak to bude objektivni, do te doby je to jen o tom, ze se ti proste nazory jinych nelibi a tak tu fnukas a snazis se to zabalit do radoby chytrych veticek, nenapadne tu narazka, tu ironie, tu ho nejak shodime. Pritom sam delas to same, proti cemu tu brojis.
Nefňukám, jen jsem se zarazil nad pár věcma, o kterých vím, že nejsou pravda. S názory nemám vůbec žádný problém. Problém mám s tím, když se lže. Nic víc. Ale fakt vám to tu zasírat nebudu, žádnej strach.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od goes »

a v cem nejsou pravda? proc by mel byt tvuj NAZOR pravdivy a NAZOR nekoho jineho ne? Jinak si to tu zasirej jak chces, docela mne bavis.
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

goes píše:a v cem nejsou pravda? proc by mel byt tvuj NAZOR pravdivy a NAZOR nekoho jineho ne? Jinak si to tu zasirej jak chces, docela mne bavis.
Třeba protože s tím autem tři roky jezdím a něco o něm vím? To jestli tam lze vypínat ESP nebo ne, to není názor, to je fakt. To že se s tím nedá jezdit? WTF? Co to je za názor? Názor je - jezdí to tak a tak, chová se to tak a tak.

To věřím, ale Ty zase tolik nebavíš mě..takže se budem loučit..
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od goes »

jen proto, ze neco vlastnis, tak jsi na to odbornik? Ja vlastnim netebook uz +- 7 let a nevim o nem nic. Vlastnictvi z tebe nedela odbornika na danou problematiku. Navic ti mohou chybet zkusenosti na to, abys byl schopen podat kvalifikovany NAZOR. Stale se bavime jen a pouze o tvem NAZORU, ktery ty povazujes za objektivni, protoze s tim jezdis.

To je naprosto typicka ukazka urazeneho majitele, ktery je frustrovan tim, ze ho nebere nikdo vazne a ze jeho milacek neni tak dokonaly. Tak samozrejme zacne kopat nozickama.

Stejne to nevydrzis a budes tu prudit jak je u tebe zvykem pod jinym nickem.
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

goes píše:jen proto, ze neco vlastnis, tak jsi na to odbornik? Ja vlastnim netebook uz +- 7 let a nevim o nem nic. Vlastnictvi z tebe nedela odbornika na danou problematiku. Navic ti mohou chybet zkusenosti na to, abys byl schopen podat kvalifikovany NAZOR. Stale se bavime jen a pouze o tvem NAZORU, ktery ty povazujes za objektivni, protoze s tim jezdis.

To je naprosto typicka ukazka urazeneho majitele, ktery je frustrovan tim, ze ho nebere nikdo vazne a ze jeho milacek neni tak dokonaly. Tak samozrejme zacne kopat nozickama.

Stejne to nevydrzis a budes tu prudit jak je u tebe zvykem pod jinym nickem.
No vidíš. To že Ty nevíš nic o svém notebooku neznamená, že já nevím nic o autě s kterým jezdím. A není to jediné auto se kterým jezdím. Neoznačuji se nikde za odborníka, ale protože v téhle branži dělám 10 let a jel jsem s lecčím, tak o tom přeci jen něco málo vím. Dost na to, abych se nemusel cítit trapně napsat, že něco není pravda. Já tady nehájím žádný názor..na to bych neměl sílu. Napsal jsem, že tohle je pravda a tohle není pravda. Nic víc. To že se ti to nehodí do krámu, není můj problém.

Aha, tak Ty seš i jasnovidec..:)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od goes »

jj profik z branze co to o sobe vi, takovi jsou vzdy nejlepsi. Proste velka ramena a ve finale jenom mindraky.

Jasnovidec ne, ale historie z AR nam dava zapravdu. A to louceni bude probihat jak dlouho? Dyt to rikam, ze na to nemas.
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

goes píše:jj profik z branze co to o sobe vi, takovi jsou vzdy nejlepsi. Proste velka ramena a ve finale jenom mindraky.

Jasnovidec ne, ale historie z AR nam dava zapravdu. A to louceni bude probihat jak dlouho? Dyt to rikam, ze na to nemas.
No vzhledem k tomu, že mimo osobních urážek už z Tebe zřejmě nic rozumnýho nevypadne, tak si beru své mindráky a jdu. Naštěstí po setkání s Tebou už jich mám zase o trochu méně.. ciao.
Odpovědět