Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Vidím to spíš tak, že to konečně bude ve stavu, v kterým jsem to chtěl mít už od začátku (lsd+převod+setrvák+ecu+R16+B6) :) . Jsem si říkal, že to nepotřebuju, ale když to auto je tak boží a teď to bude mít ještě krátký kvalty a líp to pojede. Tak snad to dopadne, uvidím...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 254
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od denis »

To znie zaujímavo, ešte by to chcelo mechanický plynový pedál :D potom určite daj report
Čo to bude za spojku+zotrvák?
Ten stály prevod ma tiež trápi od začiatku, ale neviem sa rozhodnúť. Niekedy rozmýšľam, či nevymeniť Swifta za BRZ/GT86, ale potom si uvedomím, že sú tu iní piloti čo jazdia SSS a čo by som ja drevo chcel s toyobaru..
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Setrvák by měl být od extrem a spojka doufám ideálně origo, nechci do provozu nějakou keramiku (jen bych to dokurvil - znám se :) ). Toyobaru je koncepčně super, ale sport je na daily praktičtější (sedíš pohodlně víš a 4 lidi se tam fakt vejdou) a i rychlostně mi to stačí (nemluvě o cenách, za tyhle peníze tolik zábavy už nikde nepořídíš). A mě zašpérovaný lehký fwd se správnou geo prostě baví. Taky jsem o toyobaru přemýšlel, ale na to mám dyžtak miatu...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 254
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od denis »

Swift je za tie peniaze super. Ale toyobaru je zas o level inde, hlavne by som chcel zažiť klasickú koncepciu, aj keď to by chcelo aj nejaké schopnosti :D
Btw posed v SSS sa mi moc nepáči, aj v tomto mi je sympatickejšie toyobaru (aj keď som v tom ešte nesedel) a 2+2 by mi nevadilo.
Viem, že ty máš okrem SSS aj MX-5, Tipo, motorku a ešte aj Doblo?
Ja mám na do roboty firemné, motorku som predal a toyobaru si viem predstaviť ako jediné auto, splnený sen (ale racionálne pre mňa asi zbytočne moc)
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Jako když si sedám do miaty a představím se, že podobně nízko bych sedal do toyobaru kdybych ho měl jako daily, tak to už bych asi nechtěl. Sice ten posed není ve sportíku sportovní, ale na daily, když furt někde pojíždím je to právě pro mě ideál. Když jsem nedej bože někde pojížděl s miatou, tak to byl strašný voser po městě... Halt už mi není 30 a jsem prostě línej.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 254
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od denis »

Rozumiem, to dáva zmysel. Ja nemám žiadne skúsenosti s podobne športovými autami, raz som sedel v Z4 a čo si pamätám, mala nekonečne dlhú kapotu a sedelo sa takmer na zemi. Takže chcelo by to aspoň vyskúšať a spraviť si obraz.
K tomu veku, mňa 30 ešte len čaká, takže ak to nedám teraz, tak už nikdy :)
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Však neboj, taky si pamatuju jak jsem ve vybrakovaným CTR se závodním výfukem jel ve skořepině připoutanej 4bodem 650km na Ring (jediný co jsem měl byly špunty - bez těch to fakt nešlo). A hned ten den se ještě šlo jezdit. Dobrý to bylo ;) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Převod a setrvák - objednán, tak uvidím kdy to dovalí. Spojku ještě uvidím, prý je setrvák to kompatibilní s oem, tak se uvidí v jakým bude stavu až se to rozdělá...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 254
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od denis »

To s tým CTR musela byť sranda, škorepiny, výfuk, krátke prevody, tvrdý podvozok.
Odkiaľ si objednával tie veci a kde Ti to budú robiť? Už sa neviem dočkať 😀
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Bral jsem to přímo od mfactory. Ještě asi přikoupím novou spojku a ještě zvažuju rozvodovej řetěz (mám 153kkm). Zatím to ještě nemám všechno pohromadě, ale pak bych to rád dal k typer.cz.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět