Hyundai a vše kolem nich!

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

honziss píše:
ctrl_j píše:Auto maji a jen si hraji s cashflow. Dealerovi si zaplatil a ten posle prachy na importera co nejpozdeji to bude mozny. Problem s autem bych v tom nehledal.
http://www.hyundai.cz/vozy-bez-cekani/s ... =1&d=10961
Tohle je dost bezna praxe, je potreba si osefovat v kupni smlouve navaznost plateb a terminu. Seat ma ve smlouve ze TP dostanete do 20ti dnu od predani vozu (oni dostavaji TP od importu po zaplaceni auta). Cim vetsi dealer, tim vetsi prachy se v tom tocej a tim je to pro ne zajimavejsi. S 20mega na 14dni se uz da neco vymyslet :)
Nejvic fer mel podminky prodeje nastaveny lexus (vratna zaloha, splatnost faktury do 7mi dnu od predani vozu a na to navazany dodani TP do 3 dnu).
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od ctrl_j »

Ta nova i30 ma natolik inovativni design, ze jsem se lekl ze Peugeot udelal facelift 308…
To zas bude Vosicky machrovat a pritom cim dal vic kopiruji evropskou provenienci.
Designed in Hyundai Motor Europe’s Technical Centre in Rüsselsheim, produced in Nošovice, Czech Republic, and tested on the Nürburgring
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Krakonosh
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22 dub 06:58

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Krakonosh »

nemam dobrou zkusenost s hyundaiema... sunky to jsou stejne tak jak dacie...
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od ctrl_j »

Hyundai v Q3/2016 pokles na 1085 tis. prodanych aut (-3 %); trzby -6 %; zisk -10 %.
Vykázal tak již jedenáctý pokles čtvrtletního zisku za sebou
Zasáhla ho slabá poptávka na domácím trhu, kde v červnu vypršely daňové úlevy na nákup nových automobilů
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od řidičBOB »

No, ale podle reklamy po něm touží každý Čech :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

Tak se mi můj korejsej zázrak vrátil ze servisu a asi se mi mstí za naše odloučení:
2.0CRDi, r.v. 2006
Auto celej den stálo venku, v né moc velký zimě, pocitově bych to tipl kolem 0, možná i víc. Jel jsem na benzínku, asi 2-3 km, pro nějaký jídlo. Dojel jsem tam, ponakupoval. Když jsem nastartoval poprvý, auto ihned naskočilo a během 2-3 vteřin padly otáčky a udusilo se. Druhej pokus po asi 20 vteřinovým žhavení to samé. Na poslední pokus, po asi 5 minutovým žhavení už se normálně chytlo a jel jsem dom.

Baterka? To by nemělo ani nastartovat, ne? Zároveň jsem si všiml, že během žhavení a krátce po nastartování svítila kontrolka check the engine, pak sama zhasla.

Jak moc to mám rozbitý? :( V pátek jedu zase do servisu ohledně jiných věcí, ale rád bych se na to připravil :ymblushing:

E: Naftu leju furt stejnou a nikdy nebyl problém :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od řidičBOB »

...tak snad to má hnůjdaj zmáklé a z paměti načtou závadu...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

Tak jsem si dojel na zkoušku autem a zpátky už jel sockou a auto na odtahu :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od M.Z. »

To bude mastná fakturka, pokud je to vstřikování, tak potěš koště. Já si s kurejským dízlem užil svoje.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

Jenom poznatek: Když jsem to držel na startéru a zároveň držel plnej, otáčky skákaly mezi 500-1000, ale auto se neudusilo. Po puštění startéru ihned chcíplo.
Každopádně, jestli to bude vyžadovat nějakou zásadnější investici, tak to tam rovnou nechám (a uspíším nákup nového přibližovadla), protože při prodeji investované prachy nikdo neocení a bůhví, co se vysere příště. Nájezd 134xxxkm a takovýhle chujoviny to vyvádí :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět