Hyundai a vše kolem nich!

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2424
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Brus »

prave ten ukazatel okamzite spotreby je to, co ukazuje, jak nesmyslne je si myslet, ze muzu mit tento vztah vyjadren jednoduchou tabulkou v excelu :)
Pravda vyděsí
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Honza42 »

No jo, ale podívej se na jeho povolání. Co nemá tabulku v Excelu, neexistuje. :D
Excelovské tabulky jsou super, občas jimi náš zákazník přímo hýří. Krásně, barevně a naprosto
přesně popisují imaginární svět, který neexistuje.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od pavproch »

excel je pro plebs, vyšší třída jede v pawrpointu :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Honza42 »

Já spolupracuji zejména s plebsem. Přijedou a po sdělení, že to bude až to bude jestli to teda vůbec kdy bude, zvážní a se zasmušilou tváří vytáhnou noťas. Pak začnou v barvách ukazovat kde bude svět za 3 měsíce. Mají tam na to takové chlívečky a já se od nich dozvím kdy co vymyslím, kdy to vyrobíme a kdy to bude fungovat. No prostě zázrak.
Taky nám ty tabulky furt strkají, nevím sice proč, ale ze slušnosti jim to vždycky pochválím, jako že ty barvičky mají vybrané hezky a tak....

Tak se nedivte, že tazatel chce vědět kolik přesně mu bude jeho auto žrát příští týden až pojede ke tchýni na kachnu. Stačí najít správnou tabulku a tam to je.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od vonkreuz »

Jooo, excel a tabulky. Mantra moderních managerisů.
A grafy musí krásně hailovat (růst). :D
Pochybuji, že v dnešní cinklé automotive době automobilka zveřejní takovou tabulku jak chce tazatel. Pak by došel nespokojený zákazník: "Mám spotřebu vyšší o 0.2 litru na sto. V tabulce jste lhali...".

Doporučím tazateli podívat se na homepage autoforum a hledat. Je tam zajímavý článek popisující že nízké otáčky neznamenají nízkou spotřebu.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od vonkreuz »

Toto je ono: http://www.autoforum.cz/technika/otacky ... -a-proc/?2
Těch proměnných je ještě více - jeden z nejdůležitějších je kvalita tankovaného paliva.
Jestli tazatel čekal dohadování se o desetinných číslech, musí na Škoda forum nebo na Alfisty (Spotřeba AR159 1.9 jtd 2.4 jtd).
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5482
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od M.Z. »

Martin9300i píše:Děkuji Vám za upřímnou pomoc, výslovně jsem upozornil, že auto prakticky nepoužívám. 5 let jsem se neptal na internetových fórech na radu, právě, kvůli ,,expertům na všechno´´. Pouze se mi to potvrdilo.
Myslel jsem si, že existuje lepší způsob než sledovat 4cm lištu, která má rozpětí 0 – 30l, což znamená, že nikdo nepozná jestli ta spotřeba je 4 nebo 6 litrů. Doopravdy nepotřebuji vědět, že když brzdím motorem, tak mám spotřebu 0 a když se rozjíždím tak 20.
Nechci ručně měřit něco, co už bylo změřeno profesionálně automobilkami a jen nevím, kolik to je nebo jak to najít.
K analytickým činnostem, pracuji jako investiční bankéř pro Raiffeisen Bank…
Přeji hezký víkend.

Slušný matroš
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od mmira »

ja dnes potkal Stinger na zivo. bohuzel jel v protismeru, tak na detailni zkoumani nebylo kdy. ale prvni dojem je, ze to je siroke a nizke a ze to vypada dost dobre.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
zdeny
Řidič začátečník
Příspěvky: 165
Registrován: stř 10 čer 12:07

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od zdeny »

pavproch píše:excel je pro plebs, vyšší třída jede v pawrpointu :D
A tupci taky :))
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2424
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Brus »

mmira píše:ja dnes potkal Stinger na zivo. bohuzel jel v protismeru, tak na detailni zkoumani nebylo kdy. ale prvni dojem je, ze to je siroke a nizke a ze to vypada dost dobre.
Ja vcera taky a potvrzuju
Pravda vyděsí
Odpovědět