Hyundai a vše kolem nich!

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od ctrl_j »

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od řidičBOB »

Tohle je už rovnou na příslušného zdravotníka - viz:
https://www.youtube.com/watch?v=RVEMxnJRMfY
Přílohy
2016-02-02 13.48.03.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Krakonosh
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22 dub 06:58

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Krakonosh »

Osobně s Hyundai nemám dobrou zkušenost, nejsou to spolehlivá auta.
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od KDB »

Krakonosh píše:Osobně s Hyundai nemám dobrou zkušenost, nejsou to spolehlivá auta.
No to je opravdu hodnotný příspěvek....
MG - radost až na kost.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od M.Z. »

Osobně jsem měl v letech 2001-2005 s Hundai Trajet dobrou zkušenost. Bohužel se to nedalo říct o Ostravském servise GMP-MIX, odkud jsem musel prchnout do NJ.
Nebyli schopni dodržet vůbec nic a opravy se děly tak na 3x (resp. výměna rozbitého zrcátka, objednání nového klíče s ovladačem apod.).
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
dalisimo
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29 dub 20:59

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od dalisimo »

Zdravím všechny příznivce značky Hyundai.

Nový Tucson mě zaujal tak, že jsem si ho před pár týdny objednal s tím, že objednávám skladový vůz s dodáním do 10 dní. Při podpisu objednávky mi bylo prodejcem sděleno, že standardně dodávají skladové vozy do 10 dní, ale že spíše by to mohlo být dříve. Tak jsem se těšil, že hned další týden si jedu pro auto! Nyní je to již přes 3 týdny a auto nikde... Přitom prodejce dostal auto kompletně zaplaceno cca 5-6 dní po podpisu objednávky - tj. nyní je auto již přes 14 dnů uhrazeno... Kde však je...? Prodejce údajně dělá co může, zjišťuje u dodavatele... Tak nevím... Právě pro to, abych nečekal více než 2 měsíce na vůz do výroby jsem bral "skladovku" v barvě Thunder Gray, i když preferoval bych černou... Tak jsem si říkal, že jsem si klidně mohl objednat auto do výroby v černé barvě - na tom ale zase tolik nesejde - kdo ví, jak dlouho bych právě čekal v tom případě, když na skladovku čekám již více než 3 týdny a pořád auto nemám.
Po 14 dnech jsem prodejci volal prakticky každý den a dle dnešního sdělení prodejce by auto mělo být k němu dopraveno až v pondělí - takto mu to sdělili u dodavatele - v nějaké centrálním skladu Hyundai...
Tak se mi to tedy u Hyundaie sešlo tak, že týden po sepsání objednávky jsem své stávající auto prodal v domnění, že do 3 dnů budu mít nové a ejhle - již více než 14 dnů si musím vozit zadek v půjčeném autě - kdo by to byl řekl, že když koupím takovou věcičku za pouhých 865 tis. Kč (ceníková cena 2,0 CRDi 136 kW, Style, Premium, skutečná cena byla o cosi nižší - slevička),tak se může stát toto...
Nevím, třeba jsem jenom zhýčkán předchozími zkušenostmi jiné značky a jinde je to třeba standard... ale přijde mi to přinejmenším trochu divné, když ten citovaný "centrální sklad" je kdesi údajně cca 50 km od Prahy, kde jsem auto zakoupil.
Je vůbec možné, že skladové auto by "putovalo" od Hyundai Motor Czech ze skladu 50 km více než 3 týdny? Není na tom něco podezřelého? Mám se nějak obávat? To jsou otázky, které mě posledních pár dní trápí a vrtají hlavou...
Nemáte s tím někdo zkušenost? Nedokázali byste, prosím, prosím, někdo dle VIN zjistit k autu nějakou historii...?
Když-tak, VIN je: TMAJ381ACGJ005440
Předem děkuji za jakoukoliv radu, či info.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od ctrl_j »

Auto maji a jen si hraji s cashflow. Dealerovi si zaplatil a ten posle prachy na importera co nejpozdeji to bude mozny. Problem s autem bych v tom nehledal.
http://www.hyundai.cz/vozy-bez-cekani/s ... =1&d=10961
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3973
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od HondaMan »

Třeba to cestou někdo rozbil a teď čekají na díly a na zaschnutí laku. (joke)

Na druhou stranu by to nebyl první případ...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od řidičBOB »

Celé je to ojeb. Hnůjdaj auta na sklad nevyrábí. Auta vyrábí až na potvrzenou objednávku. Od výroby až po prodej je to banda dobytků, kterým se nedá věřit ani noc mezi očima. Jejich dealerská síť je nastavená velmi prapodivně, takže tvůj problém bych přiřadil sem....zákazník počká - přece každý si rád počká, aby ten zázrak mohl mít v garáži.
Ale ani Hondaman nemusí být daleko od pravdy...měřák laku s sebou do předávací místnosti ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

ctrl_j píše:Auto maji a jen si hraji s cashflow. Dealerovi si zaplatil a ten posle prachy na importera co nejpozdeji to bude mozny. Problem s autem bych v tom nehledal.
http://www.hyundai.cz/vozy-bez-cekani/s ... =1&d=10961
Tohle je dost bezna praxe, je potreba si osefovat v kupni smlouve navaznost plateb a terminu. Seat ma ve smlouve ze TP dostanete do 20ti dnu od predani vozu (oni dostavaji TP od importu po zaplaceni auta). Cim vetsi dealer, tim vetsi prachy se v tom tocej a tim je to pro ne zajimavejsi. S 20mega na 14dni se uz da neco vymyslet :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět