Mazda 323 bj reproduktory

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
rasta1188
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06 led 18:06

Mazda 323 bj reproduktory

Příspěvek od rasta1188 »

Zdravím mám taký problém, dnes ráno som si sadol do auta a ked som zapol rádio, tak som si všimol že mi hrajú len predné reproduktory, nejdú zadné v dverách a ani zadné za sedadlami, zmeral som aj odpor a odpor je ok takže neodišli repráky ale bude dáky iný problém máte niekto podobnú skúsenosť ?
ac-delco
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16 dub 15:06

Re: Mazda 323 bj reproduktory

Příspěvek od ac-delco »

Mě špatně hráli delší dobou a nakonec jsem to řešil u 2din. Mrkli se a to a skončilo to tak, že jsme tam nakonec dali nové repráky do zádu. Tady je odkaz na jejich sortiment xxxxxxxxxxxx. Mají jak drahý tak i levnější varianty.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Mazda 323 bj reproduktory

Příspěvek od jirka87 »

ac-delco : Ty tady máš ty vole 5 příspěvků a v každém odkaz na konkrétní firmu. Ty jseš důvěryhodnej jak Babiš. Hlavně, že ti to furt někdo křížkuje, ale BAN nikde...

rasta : je to jednoduchý...Běž vylučovací metodou. V Mazdě máš určitě obyčejné 1din rádio, tak si ho vytáhni, od kamaráda si zkus půjčit druhé a uvidíš co a jak...Občas se stane, že jeden reprák nejde, protože zdechne kabeláž v místě prostupu z kastle do dveří, ale protože ti přestaly hrát naráz a navíc vzadu, tak toto to logicky být nemůže.

Tipuju, že pokud jsi to měl naprudko napojený jen na rádio bez zesilovače, tak asi zkapalo rádio, respektive koncák na "zadní" větvi.

Až budeš tenhle proces opakovat, bylo by vhodný ten zadek vybavit alespoň slabým zesilovačem, ale třeba se pletu.
Odpovědět