Mazda CX-5 2,5i

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda CX-5 2,5i

Příspěvekod Shr3k » stř 30 lis 16:04

Vlastním M6 GJ a švagr má CX-5, oba automaty, oba 2.2D, já mám 129kW, on 110kW, parkuje v garáži hned naproti a občas s jeho autem jezdíme. Kromě prostoru v kufru, kde je M6 lepší, jsou obě auta, co se podélného místa týče srovnatelné. V obou mám sedačku řidiče úplně vzadu, v M6 si natáhnu nohy pod pedály úplně rovně, v CX-5 je mám jen lehce pokrčené, ale za mnou zbývá o něco víc místa, než v M6. Moje předchozí M6 GH byla vzadu o něco prostornější, neměla tak silné prahy ani tunel.
2014 Mazda6 Wagon 2.2 CD 175k Revolution A/T, Soul Red
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Pan Řidič

Re: Mazda CX-5 2,5i

Příspěvekod header009 » ned 19 bře 12:32

Tak to tu zase trošku oživím. Konečně jsem se dokopal k prodejci prohlídnout si CX-5 a musím říct že zpracováním jsem příjemně překvapen. Mám domluvenou na půjčení předváděčku tak se těším až se projedu a uvidím co a jak. Záměrně jsem to nechával na poslední chvíli protože jsem čekal s čím se vytasí facelift...
Trošku mě mrzí že není šance abych viděl předfacelift a facelift vedle sebe a z toho si pak vybral protože už je jen posledních pár skladovek.

Co mě zajímá je to že mi prodejce řekl že nová CX-5 bude mít v motoru systém odpojování válců...
Nevím jestli to není zbytečnej krám navíc a nevykašlat se na to a vzít starší bez téhle věci.
Zase na druhou stranu co jsem tak koukal tak odpojování válců je dost mechanická záležitost a nemusela by být nějak extra poruchová. Co se týká úspory paliva tak opravdu nevím jestli to je nějaký přínos. Máte s tím někdo zkušenosti jestli je to plus nebo spíš mínus ?
header009
Spolujezdec

Předchozí

Zpět na Auta z Asie