Nissan Qashqai Visia vs. Mitsubishi ASX Invite+

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Silhaut
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29 čer 19:28

Nissan Qashqai Visia vs. Mitsubishi ASX Invite+

Příspěvek od Silhaut »

Zdravim vsetkych,
viem si predstavit, ze takychto otazok od novacikov mate vela, ale chcel by som sa poradit ludmi, ktory sa vtom vyznaju lepsie ako ja. Rozhodujem sa medzi dvomi modelmi Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Visia a Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC Invite+. Co sa tyka vybavy tak su dost podobne. Pri Nissane ratam tiez so Safety Pack vybavovou.

Co poviete na motor? Ako sa vam pozdavaju jazdne vlastnosti? Ake mate skusenosti s jednym alebo druhym modelom? Ake mate pocity? Co by ste vy odporucili? Co vam vo vybave nesmie chybat? Sem s vasimi nazormi.

Chcem vas tiez poprosit, aby ste mi nespominali ine vozidla, kedze mam uz cenove ponuky. Zvazil som aj ine auta, teraz sa vsak chcem zamerat na veci, ktore som si nevsimol pri tychto modeloch.

Vopred dakujem
V12
Autoškolák
Příspěvky: 67
Registrován: pon 19 říj 12:26

Re: Nissan Qashqai Visia vs. Mitsubishi ASX Invite+

Příspěvek od V12 »

Pokial to chces kupit ako nove, ber Quasimoda. Mivec 1.6 je pre ASX slaby ako caj, pri pokuse iba o trochu dynamicku jazdu nebudes robit nic ine, iba radit. Pokial jazdenku, ber ASX, po zaruke do buducna urcite menej nakladne, ako turbokosa.
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Nissan Qashqai Visia vs. Mitsubishi ASX Invite+

Příspěvek od KDB »

A pořádně se svézt - ideálně půjčit na víkend.
Jinak je to svatba s ženskou, s kterou jsem ani nespal, ani nežil v jedné domácnosti....
MG - radost až na kost.
Odpovědět