Hyundai Santa-Fe 2011, jaké je to auto

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
vojtadub
Pan Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: sob 26 bře 23:17

Re: Hyundai Santa-Fe 2011, jaké je to auto

Příspěvek od vojtadub »

Jedina chyba na nasem Santa Fecku z roku 2009 bylo unava materialu jedne spony na trubici, ktera byla mezi mezichladicem a turbem. Tento vcelku maly problem, mi velice zneprijemnil dovolenou v italii, ale nakonec to dopadlo dobre a jsem rad, ze jsem v italii narazil na vynikajici ofiko servis, kde mi to dali do kupy (oproti pristup v cechach, kdy me servali za to, ze stim jezdim jako prase, me trosku namich. Nasledna omluva a uznani problemu ze strany Hyundai vsak vse spravila) Od te doby ani tuk!
Jelikoz to byla chyba, kterou snad nikdo predtim nemel, tak muzu bez problemu doporucit. V aute jsem projel behem tydnu a neco cca 3000 km a je pohodlne, vsude dost mista, nikde me nic netlacilo.
Nagano
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 15 srp 13:53

Re: Hyundai Santa-Fe 2011, jaké je to auto

Příspěvek od Nagano »

Taky si přihodím...na otazníky nad kvalitou Hyundai jednoznačně odpověděl 5-ti letou zárukou bez omezení kilometrů. To je první věc, která se změnila od Santa Fe 2G. Navíc poslední verze SF dostala kompletně nové motory a převodoky (6 M/T a 6 A/T). Zde je to obrovský krok dopředu, faktem je, že spotřeba šla dolu a výkon podstatně nahoru. Osobně jsem měl Santa Fe 2G v dieselu s automatem a byl jsem maximálně spokojen. Za tři roky a cca 85 000km jsem s autem neměl žádný problém. Takže oproti CR-V mohu rozhodně dopručit. SF je kvalitní stroj do města i terénu, hlavně za ty prachy je to aktuálně velice zajímavá nabídka, protože tak velké a silné auto jen těžko pohledáte. Jediné menší mínus dávám za design, který v dnešní době už není úplně aktuální....
lenka s.
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05 črc 12:52

Re: Hyundai Santa-Fe 2011, jaké je to auto

Příspěvek od lenka s. »

DISKUZE O HYUNDAI SANTA FE - ODMĚNA 2.500 KČ
Pokud jezdíte s autem uvedené značky, rádi bychom Vás pozvali na diskuzi o těchto vozech. Honorář za Váš čas strávený při diskusi je 2.500,- Kč.
Více informací Vám poskytneme telefonicky na tel. 731 179 379.
Uživatelský avatar
525iX
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: pát 23 pro 17:58
Bydliště: Pááárdubice!!!! !!

Re: Hyundai Santa-Fe 2011, jaké je to auto

Příspěvek od 525iX »

Co je zas tohle za podvod x_x
lenka s.
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05 črc 12:52

Re: Hyundai Santa-Fe 2011, jaké je to auto

Příspěvek od lenka s. »

Není to podvod :-) Jsme renomovaná agentura, která působí v oblasti výzkumu trhu již řadu let. Budete-li mít zájem se výzkumu zúčastnit, budu moc ráda. Hezký den :-)
Uživatelský avatar
Lumix56
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: pát 23 bře 10:17

Re: Hyundai Santa-Fe 2011, jaké je to auto

Příspěvek od Lumix56 »

SantaFe II. gen. (r.v.2007) 2,2 CRDi VGT 4x4AT jsem měl 9 roků. Motoricky velmi spolehlivý, jedinou výtku mám na kratší životnost některých dílů: tyčky stabilizátoru řízení, brzdové kotouče, brzdové obložení, ložiska zadních kol, pojíždění příčníků střešního nosiče, vysokotlaká hadice paliva, neustále praskající spec. halogenové žárovky v předních obrysovkách ( 2x ročně) a v té době ještě absence xenonů. Svezení komfortní až na projíždění příčných překážek (koleje a pod), místa pro cestující hodně, prostorný kufr. Spotřeba nafty mezi 7-8 litry, olej vydržel bez dolévání od výměny do výměny. Lehký terén zvládá bez problémů, v zimě jsem s ním nikdy nezůstal viset. I po 9 letech karoserie zcela bez známek koroze, drobná povrchová koroze pouze na některých dílech podvozku. Věřím že mladší sourozenec (2011) bude minimálně tak spolehlivý jako jeho starší brácha. Santu již nemám, ale rád vzpomínám.
Přílohy
Santa Fe 2. generace /rv2007
Santa Fe 2. generace /rv2007
Odpovědět