Mazda a její technologie Sky Active

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda a její technologie Sky Active

Příspěvekod řidičBOB » čtv 19 říj 08:01

kacko: máš v tom trochu bordel:
a) shr3k není Alex
b) na tomto fóru je krapet déle než ty. Z toho logicky plyne, že se za tebou nikam netáhnul, ale je to naopak ;-)
c) možná bych se nad sebou zamyslel, když bych na tolika fórech dostal porci jižního ovoce
--> Srdce má své důvody, o kterých rozum nic neví <--
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod kacko » čtv 19 říj 08:20

řidičBOB píše:kacko: máš v tom trochu bordel:
a) shr3k není Alex
b) na tomto fóru je krapet déle než ty. Z toho logicky plyne, že se za tebou nikam netáhnul, ale je to naopak ;-)
c) možná bych se nad sebou zamyslel, když bych na tolika fórech dostal porci jižního ovoce

a) ne Alex ale Aleksey = shr3k je to náhoda?
b) netvrdím, že tady není déle než já. Je dele na všech fárech než já. Je to přece jeho práce, hlídat to všude. :-) Když to někdo nechce pochopit tak to nepochopí. Na mazdaklan.cz ho to přestalo bavit tak to tam zamknul. Tady neměl dlooooouhou aktivitu, až když jsem se tady objevil ja, tak jste tady všichni z toho nezávislého fóra mazdaklan.cz :-)
c) Já se nemám nad čím zamýšlet. Já jsem si koupil nové auto v záruce za 800.000,-Kč s výrobní, konstrukční vadou a tady jenom varuji ostatní aby nedopadli jako ja. A to jižní ovoce? No to je přece dílo Vás nezávislých členů mazdaklub.cz a mazdaklan.cz :-)
Rozumím tomu, že se to někomu nelíbí. Mě se to nelíbí taky.
Naposledy upravil kacko dne čtv 19 říj 09:05, celkově upraveno 1
kacko
Autoškolák

Příspěvekod řidičBOB » čtv 19 říj 08:34

Ad a) není to náhoda, ale nějaká tvá porucha. Není to prostě on. Tečka.
Ad b) netuším, kdo je tady z fóra mazdaklan...rozhodně ale všichni ne. Já tady vidím diskutovat pouze známé “tváře” - krom tebe a ještě jednoho. A to podle mne nejsou všichni.
Ad c) měl jsem “štěstí” na 1.4TSi s řetězem a na dvou těchto autech, se měnil motor tuším 5 nebo 6x. Žiju, jsem tady a nebrečel jsme na všech fórech, jak je to celé na hovno, i když bylo. Základ je mít dobře pojištěno. Spoléhat se na druhé, že třeba uznají svou chybu, je obecně hloupost.
Ale kdybych to řešit chtě jinak než jsem to řešil, tak si nechám vypracovat znalecké posudky a na jejich základě postupoval dál, ve shodě s právním zástupcem. A žaloby bych tedy posílal na správný stůl ;-)
--> Srdce má své důvody, o kterých rozum nic neví <--
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Shr3k » čtv 19 říj 09:05

#:-s Já vás varoval - nemá cenu mu odpovídat, natož ho pak pochopit, nebo dokonce pomáhat, je to na nic, je to promarněný čas. Už jsme to vyzkoušeli na mazdaklan.cz (kteréžto fórum jsem založil jen kvůli tomu, že nás vícero vyhodili z mazdaclub.cz) viz ono vlákno, které pořád linkuje a které jsem zamkl, dokud nedodá něco nového konkrétního k tomu případu. :) Já bych to shrnul takto... :D
2014 Mazda6 Wagon 2.2 CD 175k Revolution A/T, Soul Red
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Pan Řidič

Příspěvekod Arnie J » čtv 19 říj 09:52

Pane Kiriakovský, nesnažte se schovávat za anonymní přezdívku Shr3k [-x

:D :D :D :D :D
V6 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Arnie J
Mistr volantu

Příspěvekod kacko » čtv 19 říj 09:58

Shr3k:... Jak mi chceš pomáhat? Tím, že mi poradíš abych kontroloval olej každých 2000km a měnil ho každých 8000km?
Nebo cituji tě: používat na delší trasy a maximálně tak jednou týdně na nákup, výměny oleje po 15000 km, olej 0W40 C3 :-)
Ještě si měl doplnit. Při delších trasách do Německa, na Slovensko, každých 300km zastavit a nechat motor odpočinou. :-(
Mám na tebe ještě jeden a poslední dotaz. Nevíš čím jezdi pan A.Kiriakovsky, ředidel zastoupení Mazdy pro CZ+SK? :-)
kacko
Autoškolák

Příspěvekod Shr3k » čtv 19 říj 10:09

kacko píše:Mám na tebe ještě jeden a poslední dotaz. Nevíš čím jezdi pan A.Kiriakovsky, ředidel zastoupení Mazdy pro CZ+SK? :-)

Já, Alexej, jezdím v nové CX-5 KF, protože vždycky jezdím v tom nejnovějším, co je k dispozici. Jen mi tam asi někde zapadla ta žaloba, můžeš mi ji Mariane prosím poslat znovu? :p
2014 Mazda6 Wagon 2.2 CD 175k Revolution A/T, Soul Red
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Pan Řidič

Příspěvekod Spectral » čtv 19 říj 10:33

kacko píše:Shr3k:... Jak mi chceš pomáhat? Tím, že mi poradíš abych kontroloval olej každých 2000km a měnil ho každých 8000km?

Co je na té radě špatného? To je náhodou velmi správná rada pro jakékoliv auto provozované zejména ve městě nebo za jiných náročných podmínek a tím tuplem bych to dodržoval, když bych věděl, že mám v autě choulostivý motor (viz ta konstrukční vada motorů Mazda).

Nemám Mazdu a ani jsem ji nikdy neměl a nemám s ní nic společného, ani s Kiriakovským či jakýmkoliv jiným představitelem Mazdy. O tom, že ty motory se moc nepovedly, jsem už taky slyšel. Ale buď jsem schopen se reálně domoci nějaké nápravy od Mazdy (po dobrém či po zlém), nebo přijmu taková opatření, abych projevu problému předešel. Vhodný olejový management, tak jak byl doporučen, je ještě velmi nenáročné opatření, které přitom udělá dobře každému motoru.
:ar!
Spectral
Pan Řidič

Příspěvekod TomZ » čtv 19 říj 13:37

Ze ten motor neni idealni je znama vec. Nicmene pokud ho uz clovek ma (coz treba u me blizky pribuzny ma), tak:
1) Menim olej po 10.000km a predpokladam, ze s nim asi 300k nenajedu, resp pocitam, ze pri 150k km to radsi poslu do sveta.
2) Jestli toho jsem schopen a mam na to cas a prostredky, tak tlacim na servis a zastoupeni znacky na zrizeni napravy (reklamace).

Neni co dal resit.
TomZ
Řidič začátečník

Příspěvekod kacko » čtv 19 říj 17:11

Přesně tak. Buď se s tím smíříš, nebo se do těch šmejdu pustíš :-) Ja volil tu druhou variantu a ono se jim to moc nelíbí :-) a ani se jim nedivím.
kacko
Autoškolák

PředchozíDalší

Zpět na Auta z Asie