autorizovaný prodej ojetých vozů

Citroen, Peugeot, Renault ad.
Odpovědět
El Da Luge
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19 pro 17:21

autorizovaný prodej ojetých vozů

Příspěvek od El Da Luge »

dobrý den, jaké máte zkušenosti s nákupem od dealera v autorizovaných autobazarech (zejména Renault) ?
jejich nabídce záruky a garance údajů.
model: Opel Astra G 1.6 16V
motor: X16XEL
rok: 1998
najeto: 171 214
palivo: benzín
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: autorizovaný prodej ojetých vozů

Příspěvek od Stepan »

Co je to autorizovaný autobazar?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: autorizovaný prodej ojetých vozů

Příspěvek od honziss »

Mam zkusenost s dealerstvim od modreho ovalu, pulka aut bazaru byly dovleceny a zbastleny bouracky z cely evropy, ktery bazar nakupoval a prodaval od nakyho sikovnyho garaznika.

Myslim, ze lepsi budou vykupy u premiovych znacek, kde spousta lidi necha stary auto za par kacek, jen aby se nemuseli babrat s prodejem. U mensich dealeru levnejsich znacek to bude regulerni zdroj prijmu a podle toho to vypada.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: autorizovaný prodej ojetých vozů

Příspěvek od pavproch »

Já mám jednu - negativní - zkušenost s "roční" referentskou oftákou (oct I. 1,8T 4x4 Combi - koupeno u nejmenovaného autorizovaného prodejce Schade v UO jako roční referentské auto z MB, myslím že tachoš ukazoval 20 nebo 30 tis km) - docela rychle se to začalo "srát" (furt tomu svítilo něco na palubce, nepomohla ani postupná výměna "půlky motoru" , tak nakonec šla do AAAáček.... je ale fakt, že sice palubka svítila jak vánoční stromek, ale nikdy mě nenechala ve štychu, vždycky sem dojel po vlastní ose) ...

Až posléze sem podle SPZ zapsaní v TP ještě v MB a náhodně shlédnuté fotky ve starším vydání Světa Motorů (nebo to byl AutoTip?!?) zistil, že to bylo jedno z aut, které byly "na výletě v poušti v JAR", tak možná proto......
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět