Gallardo za cenu lepsiho Superba

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
Lamboman
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: úte 20 pro 15:05

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od Lamboman »

zase se podelim o par fotek a zkusim je i okomentovat:

Obrázek namontovali jsme zadni mlhovku, stala jen asi 39€, to jde.

Obrázek zadni naraznik. Celkem nechapu, na nicem to nedrzi, vsechny drzaky jsou fuc

Obrázek tak mam namontovane i zadni poloosy, chybi jen kost torzky, ty jsem dostal vcera nove z Bulharska 2 za smesnych 49EUR

Obrázek predni diferak. Zcela bez vuli, s olejem. Cekam z USA jeho dva zavesy a vysokopevnostni srouby. Cena diffu: 800EUR z Polska

Obrázek cekam na stirace. Posta avizovala, ze budou zitra, prijdou ze Sakramenta. Dole je videt jednotka ESP/ABS, ktera je OK, ale neni zapojena, chybi mi brzdove rozvody.

Obrázek tady je videt mirne promackly zadni drzak narazniku. Naraz na zadek byl jen mirny, tohle bez problemu vytahnu

Obrázekspodek vypada velmi dobre, chystam se namontovat kardan


Obrázek predni pomocny ram a drzak diffu
Naposledy upravil(a) Lamboman dne pát 23 pro 15:28, celkem upraveno 1 x.
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od Sajmik »

kašli na přední dif, kardan a udělej z toho 560-2 :D
Lamboman
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: úte 20 pro 15:05

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od Lamboman »

velmi vazne jsem o tom uvazoval, ale ja mam ctyrkolky rad. Da se s tim totiz vyjet i za deste.

Obrázek technicky meeting mezi nami tremi. Chybi hadice c.21 na servorizeni

Obrázek a zase chybi hadice a hadicky

Obrázek koupili jsme sklicko (Polsko, 165EUR)

Obrázek a hrajeme si na sklenare (dali jsme i stahovaci mechanismus a motorek

Obrázek zachovaly kousek topeni a asi nikdy nemeneny kabinovy filtr. Anebo s tim jezdil jen jako s Dumperem v kamenolomu

Obrázek celkem nikde nic poradne nedrzi

Obrázek selfie z bykem ze St'Agathy

Obrázek nekdo mi cornul pravy privod do sani

Obrázek leveho si asi nevsiml, ono na V10 je vsechno symetricke. Jsou to vlastne dva petivalcove motory v jednom

Obrázek tyhle divne vzduchace tam taky nemaji byt. Asi ilegalne zvysoval vykon, inu jen 560 kobyl je holt malo

Obrázek ani ECU motoru pordne nedrzi. Ale hlavne ze se motor v pohode toci i reaguje na plyn.

Obrázek zatisi s chladici oleje

Obrázek horni stinitka sice jsou, ale jim vzal obe prichytky. Jesteze existuji Audi =))

Obrázek zadni elektrolabolator

Obrázek pravy pas byl. Levy jsme vzali s Audi A4 vcetne pyrotechnikeho napinace. Byl proste pryc

Obrázek zase jedna trubka navic. Nikam nepasuje, ale proste tam je.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od vonkreuz »

Máš dobrý tah na branku. :-bd
Včera jsem taky vypisoval díly na objednávku. Seděl jsem nad katalogem, nabídkou a internetem od devíti večer do pul třetí ráno. :D
Lamboman
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: úte 20 pro 15:05

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od Lamboman »

to znam.
ja ve dne musim chodit jeste do prace, odpoledne delam Lambo a v noci objednavam a studuju. Celkem nahovno, ze vymysleli
ty dny s jenom 24 hodinami.

par fotek co mi ted prislo:

Obrázek kosti na torzni tyce. Predek i zadek je shodny. Vse Audi R8. Zdroj Bulharsko, cena 49EUR za 2 kusy :-o


Obrázek
Obrázek drzak predniho difu. Zdroj USA, cena 249USD za oba dva + postovne a clo

Obrázek oprava T sani podtlaku. Hadicky byly ukradene. Zdroj Audi A6 srotak, cena 200Kc

Obrázek drzak predniho narazku (odborne opraveny) a kryt pod kufrem (taky svarovany plast). Zdroj Polsko, cena 580EUR

Obrázek provizorni zatka paliva (vcetne klicku). Darce Fiat, cena 100Kc. Do doby, nez najdu origo za rozumnou cenu.


Obrázek kousek pristrojofky, ve ktere je cudlik "R" na zpatecku (ten jsem taky kupoval. Zdroj Novy Zeland (pristrojovka, knoflik Los Angeles USA, ceny pristrojofka 235USD a knoflik 39USD + postovne a clo

Obrázekpas ridice s pyrotechnickym napinakem, darce srot a Audi A4, cena 1200Kc
Naposledy upravil(a) Lamboman dne pát 23 pro 21:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od eLzyx »

to zátku z Fiata bych tam klidně nechal. Itálie jako Itálie :D
Volvo S60 2.4T
VW T2
Lamboman
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: úte 20 pro 15:05

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od Lamboman »

eLzyx píše:to zátku z Fiata bych tam klidně nechal. Itálie jako Itálie :D


no ma to vypadat takhle:

Obrázek

Ale chteji a to cele bohatstvi a nejsem ropny sejk.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od 911T »

On je to uz nemec a nie talian.

Na akej sume si pri tych dieloch? Tych 12000e musi byt velmi optimisticky rozpocet aj ked tie ceny co davas su celkom priatelne.
Lamboman
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: úte 20 pro 15:05

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od Lamboman »

pokud dobre pocitam, tak jsem zatim utratil 6800EUR. Mam za to pohon 4x4 (kardan, diff, 4xpoloosy), neco do exterieru (kryty, drzak narazniku, stirace, okno, stahovacku, LP svetlo, obe zadni, bocni blinkry, zadni mlhovka, mrizky do narazniku, kosti na torzky...), neco do interieru ( cast palubky, knoflik zpatecky, pas ridice, troubidko, ten interier mam skoro kompletni, chybi mi airbag ridice a drzaky slunecnich clon). Co ted chybi nejvic, jsou brzdice (2x predek, 4x zadek), nejake blbosti na rucku (jeden bowden), hadice serva a jeho chladic a hadice na vodu (chladice a vetraky mam), plno ruznych drzaku a krytu, topeni/klima, brzdovy valec, PP svetlo, ostrikovace svetel a skla, brzdove trubky, vanu do kufru, nejake plasty okolo, nejake kryty pod auto (kryt tunelu). Kdybych koupil vse hned dneska, tak rozpocet nejspis prekrocim, ale jsem zvykly hledat, treba u brzdicu uz mam dobre ceny. Celkove vzato jsem optimista, protoze me casove nic netlaci. Kdybych mel vsechny dily, tak vyjedu klidne v pondeli, neni to mnoho hodin vse namontovat.
Cil je auto zprovoznit a projit STK.
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Gallardo za cenu lepsiho Superba

Příspěvek od eLzyx »

líbí se mi, jak je to všechno čisté. Sakra, to musí být požitková práce. Já musím každý díl očistit, obrousit, opláchnout odrezovákem, vzít to základem a pak několika vrstvami barvy, proříznout závity ... a až pak to může jít na auto. A to také nebývá jen tak, protože to kolikrát chce trochu ošetřit i na autě.

Dneska jsem sehnal tažné zařízení na T2, je hnusné, orezlé, chybí mu pár dílů, štítek, je zprzněné (někdo jej přismrkal ke kastli a zkurvil držák nárazníku), ale jsem šťastnej jako blecha. Mám ho. Cena? 3t Kč. A to bylo levné.
Volvo S60 2.4T
VW T2
Odpovědět