Fiat Brava 1.6 16V

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
Waca
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: úte 24 zář 20:07

Fiat Brava 1.6 16V

Příspěvek od Waca »

Zdravim,

uvazuji o koupi Bravy, recenze jsem procital, vypada to s ni relativne fajn. Tedy od roku 99 vys a nejlepe sestnactistovku. Nicmene bych potreboval vedet, kolik orientacne stoji vymena brzdove trubky a vyfuku (praskle vlneni). Mel bych i znameho co by to udelal, tudiz by me zajimala ta cena za dily :-)

Predem diky.
Uživatelský avatar
Integrale
Autoškolák
Příspěvky: 38
Registrován: pát 22 bře 12:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Brava 1.6 16V

Příspěvek od Integrale »

5 metrů brzdový trubky v metráži stojí asi litr (originál pak kolem 300 s koncema, podle toho která).
Vlnovec výfuku stojí asi pětikilo.
Kompletní výfuk Imasaf stojí 11 600 Kč.
Hlavně tam nedávejte nějakej Bosal nebo podobný kraviny.
To už je lepší Polmostrow, který je stejně nekvalitní, zato levný.
Superkvalita v nerezu, laděný CSC Marmitte pak stojí 14 018 Kč, ale to je asi zbytečný, i když je na věky.
www.integrale.cz
www.zavodak.cz
www.competizione.cz
syntagma204
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pát 18 říj 17:37

Re: Fiat Brava 1.6 16V

Příspěvek od syntagma204 »

Fiat Brava bolo moje predošlé auto,vrele odporučam.Konkretne som mal tiež 1.6 16v 77kw(1998) auto ma 1111 kg takže tento agregat vie s autom pekne zamavať :) Spotreba cca 7 litrov na okreskoch pri normalnej jazde.
pupan
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26 pro 08:44

Re: Fiat Brava 1.6 16V

Příspěvek od pupan »

Zdravim fiataky,mam velice dobrou zkusenost s Mareou Weekend,predek shodny s brava,karoserie kombi.Uzasna je sklapeci spodni hrana kufru,idealni pro chalupare.Mel jsem jen 1.6 16V v LPG(9L),vykon dobry,klima funkcni,vyhled slusny.Jen na vymenu zarovky tvarove krasneho zad.svetla nutno poridit orisek c.15...Pupan(18.vuz).
Odpovědět