BMW e46 spotřeba

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW e46 spotřeba

Příspěvek od řidičBOB »

drugster píše:Se vstrikama jsem si uzil u Mondea svy.
Znám ještě pár takových :-??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: BMW e46 spotřeba

Příspěvek od Deli »

Arnie J píše:ta kouřivost se zvýšila od minulého měření emisí z 0.26 na něco kolem 2.0
zraje jako víno :))
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
vacul20
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 04 lis 16:26

Re: BMW e46 spotřeba

Příspěvek od vacul20 »

čest práci chalani netýká se to moc spotřeby ale já koupil e46 320D 110kw m57d20 jezdil s ní dva dny a spotřeba ve městě 5.4-6.2l po dvou dnech šla na prohlídku k mechošovi vstřiky všechny 4 kantare rozvody kantare zadní náprava nemlátila dokonce je i pevná ale pružiny kantare tlumiče před smrtí přední ramena taky byli vybité i když jsem neslyšel žádné mlácení ještě nějaké rameno vzadu ohle protože tam někdy kdo to měl předemnou na něco najel obložení brzd obložení ruční brzdy takže když to spočítám kolem a kolem auto za 90 a dalších 45 jsem sypnul moc dobře jsem nekoupil ikdyž možná až na ty vstřiky to je všechno spotřební material jen pro zajímavost jeden vstřiky komplet repase 4000 bez DPH mechanicy říají že kolem 200000 odchazejí ty commonraily pokud se tankuje kde co a nedává se aditiva ale ani tak toho nelituju protože jak mnozí říkají bmw je prostě bmw a co na něm uděláš tak víš že ti dlouho poslouži jsou to držáky
Noldo
Řidič začátečník
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 01 bře 18:45

Re: BMW e46 spotřeba

Příspěvek od Noldo »

Spotreba po meste skvelá. 4 litre za vstrek je ešte celkom v pohode. Ktovie koľko z tých, kde pri 200 tisíc odišli vstreky mali skutočných 200 tisíc, ono so vstrekmi je to skôr lotéria, tak sa nedá povedať v koľkých km odídu. Čo sa ale dá, je zistiť pred kúpou v akom sú stave, dokonca by sa hodnoty kolko dávajú mali dať vyčítať z diagnostiky. Rozvody, nápravy tlmiče, brzdy,... to všetko sa dá pred kúpou skontrolovať, aby človek vedel do čoho ide.
bigem
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06 lis 07:38

Re: BMW e46 spotřeba

Příspěvek od bigem »

Zdarec, nechci dělat reklamu, ale před cca 2 měsíci jsem řešil spotřebu na mé stařičké e36 a mně pomohli na spotřebu suprově aditiva xxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Vyčistil jsem motor CLkem a pak dal ECO a i do paliva.
Naposledy upravil(a) pavproch dne pon 06 lis 18:10, celkem upraveno 2 x.
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Ešče raz a BANán.
benhis
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07 kvě 07:42

Re: BMW e46 spotřeba

Příspěvek od benhis »

Ahoj, koukněte na spotreby.cz. Najdete tam mmj. mé 330 Xd 135 kw. Se spotřebou 8,15l/100 km nejsem zcela spokojen, protože běžně lze jezdit pod sedm litrů, ale u mě je potřeba vzít v potaz, že se jedná o 4x4 torsen, tím pádem to má i krátkou pětku (manuál pětivalt), nárůst hmotnosti jsem čekal, ale ne 1770 kg pohotovostní hmotnost, :D a jezdím buď po městě nebo rychlé dálniční přesuny (tam jsem právě čekal menší náchylnost na rychlou jízdu, ale holt je to čtyřkolka s kratší pětkou). Mimo město lze jezdit pod sedm, přičemž ani stylem "bmwrapl" byste se přes osm dostat neměli.
Mrkněte na to, kolegové s dvoukolkami jezdí za 6,5.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW e46 spotřeba

Příspěvek od Stepan »

Třílitr diesel pod 7. Se tam ty koně pěkně flákaj :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět