Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od ctrl_j »

Ono jde mozna i napsat ze zadne RS uz tak dve gen. zpet nema manual.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Hodynka
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 25 lis 15:15

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Hodynka »

Presne tak to jsme to udelali...vezli jsme chlapa ktery byl napichli s dg. A turbo je nove tak by to nemelo delat...g
kubeek
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 17 úno 20:02

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od kubeek »

pavproch píše:Cvičná (planá teoŕetická) otázka - RS3 s pětihrnkem jde kupiť s 6MT?
iba TTRS predosla gen.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od 970ka »

Neni přeskočený rozvod řemen ?
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od driver »

pavproch píše:Cvičná (planá teoŕetická) otázka - RS3 s pětihrnkem jde kupiť s 6MT?
Cvičná otázka: Chceš tvrdit, že s manuálem bys v RS3 zajel lepší čas? ;)
Tyhle letadla řadí úplně jinak než S verze a dokonce už teď se nestává, že by jsi přeředil jedním stiskem o dva kvalty, jako se tomu dosud stávalo, že když jsi řadil přesně v době kdy auto, tak to skočilo o dva kvalty.
Podle mě to je teď skoro dokonalé a právě řazení v zatáčce je proti manuálu zásadní pecka.
Já bych manuál nechtěl ani do Fabie RS, jak se to hrne v zatáčce lehce ven a jsi v červeném, tak u manuálu nemáš koncentraci ještě řadit a korigovat pohonem i volantem tek dokonale:D A u něčeho, co předjede běžného 99% provozu, mi to už vůbec smysl nedává, dnešní RS vypráskají i starší supersporty, sice né na trati, ale v provozu úplně s prstem v nose. ;)
Přílohy
SmartSelectImage_2018-01-01-18-09-52.jpg
SmartSelectImage_2018-01-01-18-09-29.jpg
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 787
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Spectral »

driver: Nejde o čas, konec konců na ulici ti nikdo žádné desetinky neměří. Jde o zábavu za volantem. Zábavné (a rychlé) auto si kupuji proto, protože mě baví ho řídit, dostávat maximum z auta i ze sebe. Bez řízení - například na sedadle spolujezdce - přijdu o 90 % této zábavy, byť i nechat se někým svézt může být fajn.
No a automatická převodovka je jedna z věcí, která mi významně ubírá z toho řízení a posouvá mě směrem k sedadlu spolujezdce. Já nechci, aby si auto řadilo samo (byť by to bylo bezchybné), já to chci dělat sám a sám se té dokonalosti co nejvíce přiblížit.
Až nebudu chtít řídit, sednu si rovnou do auta s autonomním řízením, ať to teda všechno udělá za mě...

P.S. Pokud bereš auto jen jako prostředek pro (rychlou) přepravu z místa A do místa B, pak ti samozřejmě rozumím, jenže to není přístup mnohých z nás.
:ar!
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od retron »

řadit v zatáčce? #-o
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od driver »

A to mám jet v červeném nebo ubrat ty komediante :D
Spectral: Kde je ta zábava, když tě ve sporťáku předjede rodinka v kombíku vnitřkem a děckám vypadne cumel jak zírají s otevřenou pusou co to je za šneka, co v té zatáčce letí ven venkem... :D
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5474
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od M.Z. »

Tak teď sis kapku zapřeháněl.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od driver »

Ta maškaráda byla nutná aby bylo zjevnější, co jsem prve naznačoval.
Kdo jezdí rychle, nemá jednu ruku na řadičce
Až tě v 911 s 7q manuálem předjede RS6 tak ti to dojde, stejně vždycky rozhodne řidič a né auto...
Přílohy
asassgh.jpg
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět