BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jancsi
Pan Řidič
Příspěvky: 280
Registrován: stř 16 úno 11:50
Bydliště: Praha

Re: BMW Divize

Příspěvek od jancsi »

pavproch píše:tak brambor (doufejme dočasně) doyezdil.... neska sem měl delší služebku, ráno SK, potem nach pilseň... až do města piva to ovšem brambor nedal.... před spáleným poříčím zničehonic PP kolo vydalo soustružnický zvuk, pak v něm křáplo jaxfiń a pak to zatřepalo celým autem.... homokineťák šel na vzduch a vzal s sebou fšecko okolo.... kurwa!
Nezavidm.
Pred dvoma tyzdami sa mi stalo nieco podobneho s 550i. Sice z nicoho nic, ale prevdepodobne nasledok nejakych dier, ktore som poslednu dobu schytal. Odniesla si to napravnica (!!! 22tis) a dalsie veci ako stabilizator, lozisko stabilizatoru, silentblok, atd.. kvoli zlozitosti oprav a horsej dostupnosti niektorych dielov oprava 2 tyzdne. Ale klobuk dole pred autopupik kde to nadludskym usilim dali dohromady (vratane 3D geometrie, programovania RJ + CAS).

Nemal som doma auto ani 3 dni a dnes rano auto som nasiel auto na parkovisku naburane na pravej strane. Prave predne aj zadne dvere, predny blatnik....

Poviem vam, toto fakt NASERIE... (nastastie dama nechala cislo na seba).. a Pupik ma prijme hned v pondelok rano (dakujem)...

A to som nedavno autu dal M-kacket "kabat", narazniky, atd... :-? :ymdaydream:
E46 325i + E60 550i
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: BMW Divize

Příspěvek od Honza42 »

Koukám, to BMW je fakt nějakej lepší oddíl. Chudinka si někde drncla tak málo, že si majitel ani pořádně nepamatuje kde, ... a rozpadla se. A na rozdíl od normálních aut je to potom potřeba opravovat "nadlidským úsilím".
Zřejmě nadauto pro nadlidi.
Uživatelský avatar
glider
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: ned 20 úno 00:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od glider »

nechcel som rypat, ale plusminus suhlas

PP tu pomerne casto pise, ze toto a tuto odislo a celkom palky za servis
Uživatelský avatar
jancsi
Pan Řidič
Příspěvky: 280
Registrován: stř 16 úno 11:50
Bydliště: Praha

Re: BMW Divize

Příspěvek od jancsi »

nebudem komentovat (PP da asi ten spravny komentar :-) ). Ja osobne som na svojich dvoch bmw najazdil velmi velky pocet km, a tie auta dostali a dostavaju zabrat, holt je to torcha ina liga co sa tyka jazdnych vlastnosti a pod. A napriek tomu, som stale riesil len a len udrzbu (olej, brzdy, pneu). Holt niekedy, ako pravil slavny MSCH, shit happens.
E46 325i + E60 550i
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

holt je to nadauto pro nadlidi ;)

Ono u auta za cenu 3 ORS nejde cekat, ze bude mit provozni naklady oproti skodovce polovicni.

Moje zkušenost je jak pise jancsi, do 540i a 550i se prakticky lil jen olej, u obou jsem najel cca 250 k km na jednom podvozku. Když po peti letech odesel třeba kompresor klimy, tak to holt ale stalo 80k místo 30 u skodovky.

Zas ve srovnani s passatem V6 4 motion DSG je cen aza provoz absolutne minimalni ;)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od d1.8t »

Honza42 píše:Koukám, to BMW je fakt nějakej lepší oddíl. Chudinka si někde drncla tak málo, že si majitel ani pořádně nepamatuje kde, ... a rozpadla se. A na rozdíl od normálních aut je to potom potřeba opravovat "nadlidským úsilím".
Zřejmě nadauto pro nadlidi.
Proč si vlastně dojel z Itálie v nouzáku?
RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

sem tu chvilku nebyl a už vše podstatné bylo řečeno.... halt opice vyžaduje banány, no... a dyž sa ta opice honí, tak má větší hlad...

btw, ta pecka, jaxem před 2 lety vletěl do ďoury (a fčíl sa to se zpožděním vysralo) byla taková, že dyby to byla oftáka, tak sem dojížděl dom na plaťáku s vyvráceným kolem... já tenkrát dojel po svých, jen to trochu kulhalo...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: BMW Divize

Příspěvek od Honza42 »

d1.8t píše:
Honza42 píše:Koukám, to BMW je fakt nějakej lepší oddíl. Chudinka si někde drncla tak málo, že si majitel ani pořádně nepamatuje kde, ... a rozpadla se. A na rozdíl od normálních aut je to potom potřeba opravovat "nadlidským úsilím".
Zřejmě nadauto pro nadlidi.
Proč si vlastně dojel z Itálie v nouzáku?
Opraveno, hlodavec sežral hadičku podtlaku ovládání turba. Blbec, teď v létě kdy je potravy všude dost. Opraveno bez nadlidského úsilí.
Jinak díru, že jsem ohnul ráfek, má Sharan dávno za sebou a nic.

Však hoši, no flame. Jen se trochu pošťuchujeme. Cizí neštěstí potěší, ví každý.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Ja prave doufal ze se tu diskuse trochu rozjede a ne ze hned hodíš rucnik do ringu :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: BMW Divize

Příspěvek od oxik »

Já se přidám do debaty, teď mi sviňa za 4 měsíce sežrala 3/4 litra vody.. měnily se preventivně nějaký vodní hadice, tak musím kouknout, jestli se nestala někde chyba při montáži jinak asi kuchačka motoru :( :D nu což, jak píše pp.. opice má hlad, obzvlášť když má 8 žaludků
Odpovědět