BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Z4 je víc show and go, a to k tomu patří, když je to druhý auto. 130 je zase univerzální a může být jako hlavní auto, pokud jezdíš sám či ve dvou a vozíš málo věcí.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: BMW Divize

Příspěvek od oxik »

osmu si poridil muj mechanik, 850CSi myslim.. pruser u toho je, ze se skoro nic nesezene v nahrade pripadne z "vrakace" a dily na osmu jsou neskutecne drahy. Na druhou stranu se asi vyplati investovat, protoze osmicce uz bude cena jen stoupat.. zvlast pokud bys sehnal manual :)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

jerry píše:Z4 je víc show and go, a to k tomu patří, když je to druhý auto. 130 je zase univerzální a může být jako hlavní auto, pokud jezdíš sám či ve dvou a vozíš málo věcí.
Jo to je, mam HB tudiz nic praktickyho nepotrebuji i kdyz bych si dokazal predstavit vyuziti 130i na nejakou peknou kombinovanou dovolenou nekde s vikendem na NS a pak par dni v nejakem bikeparku v okoli :-) S kolem v aute by se dala uzit i nejaka ta cesta za cyklo-zazitkama ...

Jsem koukal na fastestlaps a 130i je docela vyrazne pomalejsi nez z4 pritom vahove to takovy rozdil neni, mozna za to muzou standardni 205 gumy?
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Budu to sledovat, ale teď je mrtvá sezona. Čekám, že víc nabídek se vyrojí až v září. Ta 130i by se mi líbila v kupé e82, ale těch je ještě míň a jsou dražší než Z4 e86. Ten rozdíl zrychlení může být dán převody, ale přesná data neznám, je to jen můj dohad.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Ja myslel spis v zatackach.
http://fastestlaps.com/comparisons/bmw_ ... coupe.html
Na nekterych tratich si vedou stejne, tak me napadlo zda to neni tema gumama.
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Dneska jsem mrknul na bmw.de a nová sedmička G11/12 už je v konfigurátoru. První zjištění: 50i zatím(?) jen jako xDrive a ty hliníkové tlačítka všude po interiéru jsou bohužel standard (asi jsem jeden z mála, komu se nelíbí...) :|
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Buduca 3er? =))
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: BMW Divize

Příspěvek od oxik »

ne to je "yen4" takze skoro 5er :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Tam som sa nejaky cas prave "uspesne drzal" novej M4 a ten zvuk zvonku nie je az tak zatratenia hodny...no bol to taky viac chraplak, ktory mu isiel hlavne z vyfuku, kdezto u mna je to viac ciste a ide to hlavne zpredu :x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

jerry píše:Budu to sledovat, ale teď je mrtvá sezona. Čekám, že víc nabídek se vyrojí až v září.
Na me moc drahy, ale tobe by se mohlo libit ...

http://www.autobazar.sk/8483345/bmw-z4-coupe-3-0-si/

Malo najeto, a ma sport sedacky \:D/
Odpovědět