BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

neska sem byl m4Zlikem lehce překvapen....

když sem ho měl naposled venku - minulý týden, tak po nastartování BC ukazoval 7000km do nejbližšího servisu (přední brzdové desky - výměna). a dyž sem ho po týdenní stání neska nastartobval , tak BC ukázal enem 2000km do výměny sesek a rozsvítila sa příslušná kontrolka ...., začínám mít podezření, že mi s tím Jr. po nocích "prasí"... :twisted:

chjono, sem myslel že mi to vyjde do konce szony a že pak přes zimu udělám rovnou "upgrade", takle teda tam budu muset ešče vrazit jedny OEM desky a čidlo opotřebení... škoda, no....

jinak ale bylo krásných 150km podhůřím beskyd a hlavně... byl sem zastavený u známýho, jehož paní touží po Z4 e89... poté, co si s m4Zlikem "sjela", sem takle "udělanou" babu z auta ešče neviděl.... u chlopa celkem normální věc, že je z nějaký kcháry úplně hotovej, ale baba?! :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od vonkreuz »

A pak že nemáš čas se za mnou stavit. :D Ale chápu tě a schvaluju. ;)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

hele, já měl neska směnu 05:30 až 16:30 v plným kvaltu.... potem sa ňe fakt už do ázie nechtělo.... přijedu zítra dopo... je tam někde poblíž nějaká fakt dobrá pizzerka? mám chuť na fakt dobré lasagne...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od vonkreuz »

Iba žartujem.
Přes ulicu je jedna fajná pizzerka a druhou mám v rukávu. Poptám se v robotě, kde je to nejlepší a pak ti vysvětlím cestu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:a dyž sem ho po týdenní stání neska nastartobval , tak BC ukázal enem 2000km do výměny sesek a rozsvítila sa příslušná kontrolka ....
chjono, sem myslel že mi to vyjde do konce sezony a že pak přes zimu udělám rovnou "upgrade", takle teda tam budu muset ešče vrazit jedny OEM desky a čidlo opotřebení... škoda, no....
fuha, taxem asi ušetřil.... právě sem se v ETK dočetl, že 330ix e91 LCI (v OEM setupu) a m4Zlik používají stejné př desky (stejné číslo 34116799166)... a co sem před cca měsícem dělal s 3er? - měnil př. brzdy za výkonnější, takže co mám v regále? :ymhug:

sem zvědav esli ETK kecá nebo ne...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: poměrně citelné kopání okolo 80-90 kmph je skoro úplně pryč, zato to fčíl kope víc než před převážením okolo 120 kmph... kuwa fiks
taxem to neska v rámcii objektivních možností (ščije tu jaxfiňa) "rozbrzdil" opakovaně z Bumbálky dolů na HBečvu (plný plyn do 160 /plná brzda do skoro zastavení) a zdá se to býti poněkud lepší.... třeba si to fakt ešče sedne....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

akurváth že sem při jednym tym opakování málem "odplaval" do příkopy..... 272kobyl@1715kilo opět "zežralo" celý vzorek na zadních 255/35 během 15-ti tisíc km... takže hurá ke strnadlovi.... opět... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
NoSwear
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: čtv 20 zář 07:16
Bydliště: Sever....

Re: BMW Divize

Příspěvek od NoSwear »

PP: Lidi, co te tu ctou si uz asi nikdy nekoupi BMW :D Dit s tim mas porad problemy :)
BMW Driver M-B worker... :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

ze začátku byly s 3er fakt trable (výměna převodovky, zlobila elektrika...), to jo.... ťuk, ťuk, ťuk na dřwo, fčíl už nejsou (až teda na ty nepadající otáčky).... fčíl už to sou běžné "provozní" trable s ojetinou.... že po třech letech umřelo rádio sa halt stane, osud, no.... a jinak myslím, že to poznal skoro každý, že aftermarket díly (i originál BMW) ani zdaleka nedosahují kvality OEM dílů pro prvovýrobu.... a navíc, během dosavadních 135tis km brambor utrpěl nejedno příkoří (na benzince mi kdosyk nacouval do úsměvu, trefil sem veledíru v silnici při nočním návratu z lyží....) a tohle sou následky....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od retron »

jak moh po 15tis sezrat xDrive zadni 255 gumy, jezdis bokem vopred?
Odpovědět