BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Ty máš neskutečnou smůlu nebo dáváš těm autům hodně moc pokouřit. Ale když nejde o život či zdraví, jde hovno. Tak to ber.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

Vrooom píše:Tak kupoval to mira, jestli najde fakturu tak to ma dozivotni zaruku.
http://wavetrac.net/warranty/
Takze kdyz ti to vyreklamuji za novy, aspon muzes prodat tu hrusku, imho klidne za 20k +, to mi neprijde malo ...
fakturu k tomu samo mám, navíc je to přes HHS, takže věřím v seriózní pristup
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak sem zase (dočasně a jen okolo komína, páč tomu už nevěřím), ale pojízdný. Už sem s tím jel od Michala. Diff i nadále vydává při brždění motorem divné, relativně hlasité nepříjemné zvuky, v záběru OK. Podle slov Michala se zřejmě uvolnily 2 šroubky, co drží to oběžné kolo (ostatní šroubky byly volné tak, že šly dotáhnout rukou, jeden se našel volně ve skříni, druhý tam buď nebyl vůbec namontovaný nebo ho to semlelo na prach. Zuby na oběžném kole i pastorku sou chycené (asi proto vydávají ty zvuky), bůhví co ještě dalšího je tam vevnitř omleté. Jak píšu, už tomu prostě nevěřím. Nový diff (opět s kratším i=3,46 ze 130i) objednaný, Quaife už taky. Snad to ty cca 2-3 týdny než se to všecko sejde a Michal to smontuje dohromady nějak dojezdím, no...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Doufám, že dyž špárám do guvna keré nesmrdí, že se mi to nevrátí jak bumerang. :ymhug:

m4Zlik je neska v posezonním servisu u Michala a mj. (má 10 let, taxi zaslouží rozsáhlou péči) mu (preventivně ref "havárie" vodní pumpy v bramborovi2 letos na jaře) měním vodní pumpu a termostat.

Takže dyž sa to povede, bude jedna použitá (a doposud fungující) vodní pumpa s termostatem pro N52B30 k mání.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

no s elektrickou vodnou pumpou som si tiez uzil na svojej E93. Na dialnici prehrievanie. Hlupa Riadiaca jednotka si zmysli,ze vidi zlu rychlost lopatiek pumpy a rozhodne sa celu pumpu elektricky odstavit. OMG. Este,ze nosim stale pri sebe kabel a citacku kodov. A druhe stastie ,ze som neprevaril motor teraz v lete , ze mam vymeneny olejovy chladic za vacsiu jednotku, ktora to stihala chladit olejom, ked uz vodou nie. Vymazal som vtedy chybu, cely cas sledoval na tablete teplotu chladiacej, kedze budik na pristrojovke je len pre olej a pekne dosiel 75km do ciela uz bez problemov. A potom sa hned objednaval do servisu na vymenu .
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od vonkreuz »

14 dní od prodeje PPjovic Brambora a auto ještě není na v inzerci? Nebo jsem to prošvihl, auto se objevilo a hned ho někdo koupil?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

zřejmě ještě není, sem s AAA komunikoval (potřebuju sken TP po přepisu k silniční dani) a bába na telefonu mi tvrdila, že to ještě nepřepsali.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

vonkreuz píše:14 dní od prodeje PPjovic Brambora a auto ještě není na v inzerci? Nebo jsem to prošvihl, auto se objevilo a hned ho někdo koupil?
Ja mylim, ze potom skoci nejaky zamestnanec a nikde sa to ani neobjavi ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od vasco »

Snowman000 píše:
vonkreuz píše:14 dní od prodeje PPjovic Brambora a auto ještě není na v inzerci? Nebo jsem to prošvihl, auto se objevilo a hned ho někdo koupil?
Ja mylim, ze potom skoci nejaky zamestnanec a nikde sa to ani neobjavi ;)
Chudák. Jakoby práce v AAA už nebyla dostatečný trest... :D
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od vonkreuz »

Snowman000 píše:
vonkreuz píše:14 dní od prodeje PPjovic Brambora a auto ještě není na v inzerci? Nebo jsem to prošvihl, auto se objevilo a hned ho někdo koupil?
Ja mylim, ze potom skoci nejaky zamestnanec a nikde sa to ani neobjavi ;)
Taky mně to napadlo, že skončí u zaměstnance nebo v blízkých sociálních kruzích. To by mohl MMira napsat nějaký článek na hlavní stránku, jak už ošklivé a zlé BMW nedělá řidičšká auta (jako by je někdy za posledních 10 let dělalo :)) - je to vtip, který mně napadl v kontextu věty ) a dneska je už jen všechno v automatu... a hned tu máme hype po R6 v MT. :ymdevil:
Odpovědět