BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Mi ta konfigurace přijde divná. Jakože má Schaltgetriebe, což oproti minimálně tehdejší dostupné automatice je volba znalce, má i adaptivní tempomat (=dálniční vozidlo), ale zase nemá adaptive drive.

Ještěže tak. S adaptivem (a možná v kombi) by to byla bezchybná volba a musel bych si doma vyslechnout přednášku na téma jakej sem kretén, ať si objednám novou trojku a neobtěžuju. Takhle jsem v klidu :D

x2005: Jak kdybych slyšel otce x_x Ono když si člověk řekne RWD V8 5er v manuálu, tak těžko v současné nabídce BMW hledat adekvátní alternativu. A navíc za ty prachy, ikdyž 440k je na E60 už hodně. Když si představím co všechno se může posrat na inzerovaném voze, jenom ztráta hodnoty nové 3er ve výbavě a motorizaci pokryje možné výdaje. Jaké je tedy zbývající + nového auta? Že nebude stát tolik v servisu? Status? Nic jiného mě nenapadá...
Přesně tenhle problém totiž teď řeším. Rodiče/zaměstnavatelé by preferovali nový Passat/320d, ale ustoupí po menším odporu na 335d (=530d, ale to je mi k ničemu, rozmnožovat se neplánuji, masírku neřeším, pocit "velkého" auta mě nebaví) Když já bych radši něco podobného jako jsem linkoval výše, což v pětiletém cyklu vyjde pravděpodobně levněji. Ale je to starý křáp a ne nové se zárukou
A STK. No lol. Zrovna se to na dfensu řeší. Ty nemáš svého servisáka? :)

Brus: Byl jsem tam pár let zpátky a taky minulý měsíc, přímo v tom muzeu. Ačkoliv to asi oficiálně nikde neukazovali, propad je jasný. Dřív tam stála M5 E60 a M5 F10, na obrazovkách ukazovali drifty, sprinty, no prostě bylo to zajímavé koukání. Teď mám pocit, že na baterky jsou i holky u vchodu a celá expozice je nějaká zelená. :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Stepan a nechces jednu M135i? ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Jakože bych doma řekl "hele táto, já vím, že neuznáváš ani předváděčky, ale týpek mi tady nabízí zbořeninu, kterou si sám opravil a po pár měsících ji prodává, by šlo ne?"
Je v tom tolik red flags, že kdybych to myslel vážně, seberou mi občanku :D. A ani nelovím v tomhle segmentu. Buď novej silnej diesel nebo něco jako je ta 550i. Já bych si tam totiž nabastlil plyn :D

Proč jde z domu? Nesedla? Kupuješ mmirovu M3?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Haha pekny popis...vystizny...diky :D

Sadla aj nesadla bohuzial...problem je v tom na co som ju planoval ked sa nasla a na co ju realne vyuzivam teraz...a potom je tu maly snehulak...
Ale neponahlam s tym, zatial si ju uzivam kym este mozem :ymhug:

Nene M3 to nebude ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

na pokecu bmwklubu
Popp píše:M8 6.6 V12 + dvoukompresorový kit + technologia chladenia pomocou tekutého dusíku koly váhe.

Pri akcelerácii bude pomáhat elektromotor ale iba na prednej náprave, dobíjanie by mal byt pomocou brzdenia a tým aj suvisiace lepšie brzdenie.

Prve BMW s karbonovým skeletom.

Bol som s M5kou v BMW na reset intervalou a diagnostike a tam sme pokecali o M8 ktorú pripravujú.

Ty woe, to bude šestka neli víc, v základu :-o
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Jedi
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10 pro 12:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Jedi »

Ahojte. Buduci rok budem predavat moju 130i. Nechcem ju davat zatial na inzerat, vobec to neponahla, ale mozno viete o niekom, kto by take auto docenil.

Je to manual, M-paket, 17" kolesa, Black Sapphire metaliza, najazdene teraz 125500 km. Som druhy majitel, kupil som ju 11/2013 s necelymi 76000 km a od vtedy mi robi velku radost. Prvy majitel (DE) mi dal vsetky faktury, ja v tom pokracujem, takze historia je uplne kompletna (servis, casti, pneu atd.). Na laku je od 03/2017 keramika.

Vobec sa s tym neponahlam, dovod predaja je kupa M2 Competition a nemam dalsiu garaz, kam 130i postavit. Velmi mi zalezi na tom, ze by sa dalsi majitel o to staral. V pripade velmi vazneho zaujmu ju mozem predat uz koncom tohto roka. Obcas s tym jazdim do CR na vylet a za peknymi cestami, takze nie je problem sa stretnut (Slovensko tiez).

Diky ;)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Hmm, Competition :x
Potom se stretneme :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jožko
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 26 dub 17:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od jožko »

Ideš aj ty do M2 C ?
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Min. do příštího roku nic neřeším, pak se uvidí...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

pavproch píše:na pokecu bmwklubu
Popp píše:M8 6.6 V12 + dvoukompresorový kit + technologia chladenia pomocou tekutého dusíku koly váhe.

Pri akcelerácii bude pomáhat elektromotor ale iba na prednej náprave, dobíjanie by mal byt pomocou brzdenia a tým aj suvisiace lepšie brzdenie.

Prve BMW s karbonovým skeletom.

Bol som s M5kou v BMW na reset intervalou a diagnostike a tam sme pokecali o M8 ktorú pripravujú.

Ty woe, to bude šestka neli víc, v základu :-o
Podla pisomneho prejavu by som ho tipoval skor na pasaziera mhd ako majitela m5. :D
Odpovědět