BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

jarka píše:Známý měl na ringu takovou M3 e46 komplet udělanou u Šenkýře a byla to už slušná zbraň, ale se sériovkou to už moc společnýho nemělo :) . A ten budget už je pomalu takovej, že by člověk asi ufinancoval i třeba caymana s (možná i nějakou základní 911).
Nemyslim si ze je cayman financne inde ako M3.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

pavproch píše:Normálně sem (už dříve) i vážně uvažoval, že bych mmirovi kývnul.... ani barva by ně nevadila moc (šak sa to dá přestříkat nebo přefojlovat na černo) ale.... už sem to tu psal víckát - mám ze sebe strach, reakce už zdaleka nejsou co bývaly..... :(
Tak oproti tej tvojej skoro Z4M to nebude ziaden velky skok.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Dnes som prvykrat vyskusal M4 a po rokoch jazdenia na caymane velmi zaujmava skusenost. Ked opomeniem iny level co sa dynamiky tyka tak najvacsi dojem na mna spravila neposedna zadna naprava. Cast z toho ma urcite na svedomi vyrazne vyssi vykon, ale aj v situaciach kedy idem zatacku na camane po dvoch kolesach s prstom v nose (nadnesene povedane :D ) je M4 stvorstope vozidlo. Uz davno som zabudol ake jednoduche je jazdit na caymane nezmyselnymi rychlostami. To co som zvyknuty jazdit uplne samozrejme je treba s M4 jazdit v rukavickach, alebo pribalit vrece pampersiek. Ono to vo vysledku nie je uplne negativum len je to tak trochu iny vesmir. A na svedomi to nema ani tak naladenie podvozka ako koncepcia. Zalezi len komu co vyhovuje. Niekoho naplna davat boky vzdy a vsade, ja v zatackach zase lovim gecka. Kazdopadne ta dynamika je hodne navykova a turbo mi popravde vobec nevadilo. Aj zvuk je velmi navykovy. Vo vysledku pekna skusenost a za mna palec hore, aj ked to neni moja salka kavy. Ja to vidim skor na GT4, alebo 991 S. :)
matar
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 28 úno 21:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od matar »

Nevite, kdy ma prijit novy model x6? Bude to stejne jako u x5 pristi rok? Dostal jsem zajimavou nabidku na novou skladovku, ale jestli prijde pristi rok novy model, tak si radeji pockam a priplatim.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Zajimava cena :-?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Za takovy prachy by si clovek M3 aji poridil, ale moc se mi nechce verit, ze to ma najeto jen 168k ...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Psal jsem mámě... :D
taky se mi to nezdá, není to jeho jedinej inzerát, snad není blbej, aby to poslal pod cenu. Inzerát výslovně nezmiňuje, že by to bylo nebourané...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
matar
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 28 úno 21:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od matar »

Ja nevim, ale mne prijdou e46 akorat priserne kasicky na penize, kdyz s tim chce clovek i jezdit. A neni to moc kde servisovat pokud se neco sere v motoru. Kdyz to clovek neda pod plachtu, tak se do toho nasype tak 50-100 rocne na 20t km a jeste to dva mesice prostoji v servisu.

M2 mi prijde jako lepsi reseni.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Mít to za barákem,tak pro to asi skočím,jen mít ještě ty garáže,co jsou za tím autem. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Odpovědět