BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

casty omyl. kdyz jsem tam s ni byl poprve, byla zcela seriova a tezce se tam placala. jenze to mi nevadilo, protoze jsem to sni neumel. pak jsem ji lehce poupravil, stabiky, geo , unibaly na zadnich vlecenych ramenech doplnene par PURy na vybranych mistech, CSL brzdy s pancerovyma hadicema, a jel tam po druhe. byl jsem nadseny a docela rychly. pak jsem nechal zkratit staly prevod a jel jsem po treti. to me jeste zrychlilo a najednou jsem videl, jak to auto nestiha podvozkove, brzdama a navic se stalo neunosne to vypadavani ze sedadla.

ne nadarmo vsechny rychle M3 na NS jezdi na coiloverech, maji BBK a skorepiny. za nejakych 200t by se z toho dalo udelat epesni auto (nejen) na NS, jenze to je samo zcela iracioanlni.

v soucasnem stavu je to velmi dobre na okresky a nejake to jezdeni po kopcich. jen tam nesmi byt moc velky sesup, protoze pak velmi rychle odchazeji brzdy. asi pomuzou Endless desky, co tam ted pujdou, ale furt to bude spise na rychle projizdky nez na nejakou velkou strelbu. okruhovka to proste nikdy nebyla a ani nebude.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Známý měl na ringu takovou M3 e46 komplet udělanou u Šenkýře a byla to už slušná zbraň, ale se sériovkou to už moc společnýho nemělo :) . A ten budget už je pomalu takovej, že by člověk asi ufinancoval i třeba caymana s (možná i nějakou základní 911).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

nj, nemuset se ohlizet na penize, prekopal bych ji, protoze to auto ma v tomto ohledu velky potencial. minimalne ty coilovery a sedacky by to chtelo.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Myslim, ze ale to uz rovno je lepsie pouzit iny a vhodnejsi zaklad...Z4 M coupe ;)

Za tych niekde v strede medzi 500 az 1000 tisic pojde rychlo z domu, toho bych sa teda nebal...kazdopadne ma prekvapuje konstatovanie ze E90 330i je na tom podvozkovo lepsie?!
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

z meho pohledu je lepsi. e90 ma sofistikovanejsi konstrukci predku i zadku, je to mekci, pritom jistejsi a mazlivejsi. navic to ma vyrazne lepsi rizeni, pusobi to obratneji.

tyka se to ale jen 330i s Mp, treba M3 se podvozkove projevuje jinak, hure, opet vnimano z meho pohledu. 335d se chovala podobne, 335i uz zase ne. kazdy ten model ma krapet jine naladeni

e90 s S54 by byl ideal
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Tak zrovna 330i s Mp som nikdy nemal to stastie zazit x_x
Iked traduje sa ze najlepsie jazdila 320si (tu som tiez nezazil)...no tej zas chybaju gule...

Ale asi chapem tie "vycitky" smerom k M3 E46...nikdy som z nej nemal taky ten pocit ze sa auto okolo mna zmensi...nema akoby rado tlacit niekam za 8/10...je to taky solidny kus zeleza, ktoremu je najlepsie na "autobahnu" pri rychlostiach 200+ :ymblushing:
M135i napriklad mi nepride taka neochvejna v tych rychlostiach (iked mozno bude treba este doladit geo) ale ten pocit zmensenia sa tam je dost vyrazny :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Normálně sem (už dříve) i vážně uvažoval, že bych mmirovi kývnul.... ani barva by ně nevadila moc (šak sa to dá přestříkat nebo přefojlovat na černo) ale.... už sem to tu psal víckát - mám ze sebe strach, reakce už zdaleka nejsou co bývaly..... :(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Bych se toho až tak nebál. Tý E46 M3 určitě nějaký koně stářím pochcípaly, zatímco potah máš pokrácenej a v plný síle. A můžeš tím navázat na topic o novém autu pro juniora. Myslím si, že by si nestěžoval :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

pavproch: Tak pokud je to tvoje jediná starost a jinak by jsi to jen bral, tak se s tím projeď a uvidíš. Je to rozdíl 100koní a cca 200kg - spíš budeš z výkonu v přímce zklamanej. Navíc je to větší s delším rozvorem, takže blízko limitu asi i hodnější než Z4.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

PP choď do toho!!!
Otec si ju kúpil na svoje "staré" kolená a fakt to nie je nejaka zákerná premotorovana mrcha...ten motor svojim prejavom a zvukom za to fakt stojí, taký už nevznikne a pre niekoho kto s tým nemá v pláne jazdiť každý deň pílu je to super ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět