BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

no i když jsem bramborák tak třeba tohle by za hřích stálo...

http://www.auto.cz/test-mercedes-sl-63- ... keta-75521

Potkávám jeden kousek v centru Plzně když vozím dceru do sboru a už jsem okolo něj kroužil i když už je to starší kousek
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

@911: správně - spokojenost nade vše, na racionalitu (ekonomickou stránku mého dobrého pocitu) zvysoka prdim.... z donucení Bruselim...

Z jiného soudeku: neska sem vpodvečer vyrazil na chvílu m4Zlikovat.... dojel sem 750iL (současná generace) a.... neujel mi.... snažil sa, ale nešlo mu to, ve výjezdech ze zatáček mu to kvičelo a šel pod plynem lehce bokem, já za ním s m4Zlikem bez zaváhání čistou stopou.... pak to (asi) vzdal a ubral, takže sem ho i přefiknul....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: BMW Divize

Příspěvek od Zajda »

Navrhuju založení vlákna "Pavprochovy zářezy" :)
Po zdolání hlavních soupeřů na Vsetínsku se můžeš přesunout třeba do zlínských kopců. Tam by přecejen konkurence měla být větší, ať už v podobě trénujících rally jezdců s různými nepravděpodobnými vehikly nebo jiných přízraků noci :-)
《》
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Ja spis doufam, ze pavrproch zalozi vlakno "jak dostat S54 do 3er xdrive" :-D ...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

:D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Zajda píše:Navrhuju založení vlákna "Pavprochovy zářezy" :)
Jsem taky pro, bo tech fightu uz probehlo a je to nekde v zapomeni :D . Kde furt na ty soupere chodis? V sudetech je to vsechno klidnejsi, tam jen potkavam klidne cestovatele co rychle zmizi ve zpetnem.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Ono ked pp niekoho stretne automaticky je v tom ze s nim zavodi. Z toho aj plynu tie pyrrhove vitazstva. Ked ho potom niekto realne vyzve, tak zrazu pre neho akekolvek suboje stracaju vyznam. :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

Podobně. Závodníky obvykle potkávám jen dálnici, kde si jedu své cestovní tempo a oni se mi motaji za zadkem. Asi v domeni, jak jsme si dobře 'zazavodili', na mě pak při sjíždění z dálnice blikaji.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

eeeeeee, dyž sem fčera dojel tu 750iL, tak najednou zrychlil jaxfiň, chtěl mi ujet (proto to pískání gum a jízda bokem).... dyž sem ho s vypětím všech sil uvisel, tak zase zpomalil a nechal mě )milostivě) ho předjet.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Já jsem si zase v pátek jel svoje cestovní tempo (ona ta atmo 1.4 v autě o velikosti oktávky moc nejede) po dálnici Praha-Brno a ve zúžení tam nějaký šikula praktikoval dost odvážný slalom v černé O3FL L&K. RZ si pamatuju. Nechystá se nějaký test? ;;)

@pp: Taky jsi ho potkal v dost nepřirozeném prostředí. Na dálnici bys koukal :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět