BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše:Nebo když máš slíbený termín a na to konto se ti podaří prodat dobře stávající auto a ono přijde za půl roku po termínu :D
Zase si mel dobrou zaminku pro nakup miaty ... :-D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Ref nová baterka v 3er: je tam... Exide 95Ah AGM, délkou 353 mm se tam vešla, díky matizovi o ní (správně) ví i celé auto. Venku je pod mínus deset, tak snad ráno i nastartuju.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od vonkreuz »

Takovej PP o dvacet let dříve :D
https://www.autobazar.eu/bmw-rad-3-e36-id8094891.html

Na zadku nápis 316 a v popisu:
e36 turbo stage4, motor S50B30 na turbe Garrett GT40, kompletne kovany motor, znackove diely wiseco a pod., upravena hlava, upravene sanie, na 1cm ladene zvody , ladeny vyfuk nerez, program. ECU, dvojite cerpadlo paliva, atd, predpokladany vykon cca 550-600 koni. (nezmerane - na dyne roztrhalo pneumatiky), upravena a zosilena napravnica, velke brzdy brembo AMG v predu 6piest zad 4piest, diff samosvor, kola M 18", pneu ako nove, mozna vymena napr. za ATV atd.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

já ve své 316i nemám větrník.... :p
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

tak jo, baterka je v oukeji, celonoční stání venku, bylo skoro -20 a naskočil na první ťuk :ymhug:

OT: chcíplá baterka v 3er mě navedla k myšlence se podívat jak staré mám baterky v ostatních autech... a pindica nezklamala: původní baterka z výroby tam vydržela přesně 5 a půl roku.... a kolik roků má stávající Exide Premium 47Ah? ....taky (skoro) pět a půl roku.... takže co? Kupuju (preventivně, ešče startuje) novou aji do pindice.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
BMWmamVsrdci
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 19 led 21:24

Re: BMW Divize

Příspěvek od BMWmamVsrdci »

Ahojte kluci, co tak pročítám, vyplatí se připlatit za nafťák místo benzínu, protože jsou ty naše Bavoráčky méně závadné. Vím, že rozhoduje strašně moc faktorů, jak se k tomu majitel choval apod, ale vychází mi to z toho. Už nějakou dobu hledám maximum informací o ojetých BMW, které si chci pořídit do 300 tis Kč a mám taky jeden postřeh, vyplatí se tedy udělat výlet do Německa a pořídit to tam. Přijde mi z těch tisíců informací, že se tam méně šidí. Správně? Snad mě nesežerete, takového nováčka s jedním postem #-o :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Jasně...v německém autobazaru s tureckým majitelem - tam jistě nikdo nešidí :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
BMWmamVsrdci
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 19 led 21:24

Re: BMW Divize

Příspěvek od BMWmamVsrdci »

Já nevím, přišlo mi to tak, proto jsem napsal zde znalejším ^:)^

A už i třeba ten poznatek s tureckým majitelem, je pro mne dalším bodem, čemu se třeba vyhýbat :)
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: BMW Divize

Příspěvek od oxik »

Jedině Privatverkäufer.. ale ani tam není jistota, že to neni po nějakym čmoudovi z Turecka nebo Albánie.. ať plánuješ jakýkoli ojetý bmw, nech si tak kilíčko stranou, ať se z toho hned po koupi nepo.. :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Souhlas, v Říši se dá pořídit ledacos (mám taky jeden říšký kousek doma), ale jedině privatkauf .... jo a béemwé za 300 fdýzlu bude dost pravděpdobně (dřív nebo později) pěkná "kasička"...

Jo a taky souhlas, je třeba počítat radši 25-35% k ceně zaplacené v říši na prvotní servis a opravy..... (já třeba měl kliku, kupoval sem auto jen s 35tis km na tachu a jediné co jsem musel hned udělat byla preventivní výměna náplní a výměna zadních brzdových desek....)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět