BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5477
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Rozmysli si ještě tu GO :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

rhinos píše:může mi někdo vysvětlit myšlenkové pochody člověka který si koupí 5er F11 s 520d?
omezený budget, chce velke a pohodlné auto... ve 160 na tempomat rozdíl nepoznáš...
Naopak, pokud nejsi fanda do aut a nechceš jezdit aktivně, tak je to nejracionálnější volba...
Kolega si takhle koupil A6 2.0TDI a je spokojený byť už jsem od něj také slyšel, že by mohlo jet trochu lépe.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Neska sem se asi dvě hodiny hrabal na m4Zlikovi....

Obrázek

A už to otlučení od kamínků není vidět, čili ně už nevadí.... :D

EDIT: Jaxem tu psal, origoš nálepky na prahy stojí v autorizáku přes 4 litry, tyhle mě přišly na řádově tři stovky.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od Dallen »

Pavle, jak vidím ty mapy na dveřích tak neuvažoval si, že by si autu dal nějakou péči?

Obrázek
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Když tohle vidím tak mám z vás černý svědomí, miata by se něco takovýho taky zasloužila, ale mě to tak strašně nebaví se starat o tyhle vizuální věci...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

@dll: to je enem nedobře umytá špína... předloni dostal celoplošně bleskovku, kterou sa normálně matlají enem bentleje a rollsy, to mu musí stačit..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

HM: pak je blbé, když potřebuješ zrychlit a ono tě potlačí eresová Octa :-( Těch pár vteřin studu, že jedeš sic v BMW, ale na motor už nezbylo, je hrozných.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

Tomu rozumím a má volba by to nebyla.
Podívej se ale jak jezdí majorita. Dojedeš je, oni zkontrolují, že na tempomatu mají opravdu 145 (libovolné jiné číslo +-20), dokončí předjíždění a pak se v lepším případě zařadí zpět do pravého pruhu. Zdali je dojela Fabie, Octa RS nebo RS6 řeší/pozná málokdo.
Druhou věcí je budget. Stejna jako SuperB se žlutýma si nekupuješ, když máš na L&K, tak A6 2.0TDI se nekupuje s rozpočtem 3 mio. Vždy to bude alternativa k SuperB nebo Passatu.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Ale problém bude v tom, že Passat za cenu A6 2.0TDI bude "lepší" auto než to A6 2.0TDI, protože část ceny prostě utratíš za ty čtyři kroužky na kapotě a nezbyde ti na výbavu. Jasně, někde ve fízlozemi jako je Rakousko si někdo klidně může koupit vyšší střední ve dvoulitru, ale v palbě (=víc výbavy než má Pašík vůbec v nabídce), protože stejně se rychlejc jezdit "nedá". Ale to nebude případ pražského taxikáře ;)

Já to prostě nepochopil. Nejsem na značky zatíženej, auto jsem vybíral podle toho, co dávalo smysl. A když mi to, co jsem chtěl, umělo nabídnout VW, nešel jsem pro BMW. Protože BMW by za ty peníze neumělo to, co umí VW. Kdybych měl o půl mega víc (na měsíční splátce o řekněme 5-6k), chtěl bych R6/V6 a na VW se ani nekoukal. Pořád nevidím smysl v pořízení normálního (=dvoulitr nafta, standardní výbava) auta od prémiové značky. Zbytečné náklady. Fuj.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: BMW Divize

Příspěvek od retron »

jenže to právě není pravda, ikdyž to tady tlačíš ve více vláknech
výbavou minimálně lepší podvozek/motor/pohon všech kol/kvalitu zpracování/odhlučnění etc. prostě nedoženeš
samozřejmě je to o prioritách a ty má každý jiné, ale něco je prostě objektivní
ze své zkušenosti vím, že oholená předchozí A3 byla jak kvalitativně, interiérem tak i podvozkově jinde než Octavia II Elegance
to samé nabušený Passat 4M vs. relativně skromná A4 quattro a nebo i zde zprofanovaný 320xD
ovšem nerozporuju, že dnes i v prémii je nutnost připlatit si minimálně za lepší sedačky/potahy, pže ten základ je prostě otřes, ikdyž u BMW to platilo co si pamatuju vždy minimálně od e46
Odpovědět