BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od d1.8t »

Vroom: Netahá.
RWD
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

To mas dobry, ja z toho mam docela strach, uvidime ve stredu ...
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

d1.8t : to auto je děsně škaredé :D ale to asi není vůbec důležité a možná, že v tomto případě to je spíš výhoda
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od d1.8t »

Je to taková příšerka. Ale to není podstatný.
RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:m4Zlik začal lehce škubkat..... jedu pilu, uberu plyn (brzdím motorem) a pak zase přidám, tak škubne.... lehýnce, ale škubne.... a myslím, že to dřív nedělal.... leda že ten plyn přidávám nadmíru pomalu a opatrně, tak neškubne....
doriftonigga píše:Taky mi to vcelku znatelně škube při ubráni plynu, mám pocit, že to začalo dělat vloni. To dělá dvouhmota, ne?
Tak držte mi/mu palce.... spojka, dvouhmota a jednorázové šrouby pořízeny, m4Zlik na zvedáku, michal nabrousil nástroje a de do něj... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: BMW Divize

Příspěvek od metaljohn »

Pajjoun píše:
metaljohn píše:Jak tak čtu, tak Bond je furt stejnej ďábel :D
Už nemáš Báwo? :-o
Spokojenost s Miatou? Tu taky musí mít každej. :D
Nemám, teď dělá radost kámošovi v Brně :) Já dostal chuť na něco víc motokárovýho, spokojenost je rozhodně velká, hrozně mě to baví. Je to strašně komunikativní a fakt je s tím prdel :ymhug: Na druhou stranu chybí mi ten krásnej zvuk řadové šestky s otevřeným sáním, nejradši bych pod kapotou měl nějakej malej 2,0 R6 :))
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
RedBaron
Řidič začátečník
Příspěvky: 148
Registrován: stř 09 bře 09:24

Re: BMW Divize

Příspěvek od RedBaron »

d1.8t píše:Jsem to o víkendu projel, všechno klaplo, urethany, geo, cdv i oleje. Jede to parádně. K tomu ještě dorazil nově pošitej volant a řadička.

Potřeboval jsem to testnout s velkýma kolama/gumama tak jsem kamarádovi přerovnal garáž a našel tak staggered sadu 8,5Jx18 et35 a 10Jx18 et nevim, až to sundám kouknu, 225/40 18, 255/40 18. Už je to over a rozhodl jsem se, že finální setup bude 225/45 17 na obou osách. Do jara si rozmyslim, jestli RS-R nebo P-Zero.


Obrázek

https://www.dropbox.com/s/zf179v5kojwra ... 6.jpg?dl=0
To kvituju, nesnáším staggered setupy, pokaždý to z auta udělalo nedotáčivou svini. S přetáčivostí jsem vždycky byl schopnej si poradit, nejhorší je když auto prostě nechce zatočit. ~x(
O II 1.9TDI Combi | Ex: [E30]325i P406b [E46]330dT [E32]735iA [E34]525i24V [E34]525i [E34]524td [E34]540iA [E24]635CSi OpelMonza3.0E Trabant601
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak, m4Zlik má novou spojku a dvouhmotu a.... spojka a její chování je fakt o třídu někde jinde... co mi michal ukazoval, tak dvoumota měla už vůle ve všech směrech v centimetrech... vezl sem to jen domů, nezahřáté, sem zvědav až pojedu pilu, esli si to po ubrání a přidání ešče cukne.... *-:)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Da se to nejak diagnostikovat aniz by se to muselo rozdelat? Myslim, ze mam taky dvouhmotu KO, dela to z prostredka auta hluk. A vuli taky citim.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: BMW Divize

Příspěvek od Kavis »

Na volnobeh by se po vyslapnuti spojky mel ten zvuk zmenit nebo dokonce ustat. Pokud jo, tak je po smrti.
Odpovědět