BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Mne to tiez pride dost, ale skor z toho pohladu ze auto ma hodnotu kolko? 10000?

Za 5000e sa uz da na zohnat aj motor S54 z M, ale u G-power by som malo ani necakal. :)

Ja by som TK rozhodne neriesil, ale u vas je to mozno inak. :)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

Beny9700 píše:K brzdám - pro běžný provoz stačí. Až budu dávat nové kotouče, tak dám všude děrovaný Zimmermany.
Na okruh s tím nemířím. Chci si užívat nízkého letu B-) .
na tohle pozor, staci trochu ostrejsi sjezd a s vykonnejsim motorem standardni brzdy velice rychle odvaris. chtelo by to minimalne lepsi brzdovku a hlavne odolnejsi desky. kotouce na tom na druhou stranu nic nezmeni
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Beny9700 »

911T píše:Mne to tiez pride dost, ale skor z toho pohladu ze auto ma hodnotu kolko? 10000?

Za 5000e sa uz da na zohnat aj motor S54 z M, ale u G-power by som malo ani necakal. :)

Ja by som TK rozhodne neriesil, ale u vas je to mozno inak. :)
Nj, ale to už bude přestavba a určitě náročnější a dražší. Takhle je to od ověřených profesionálů.

TK uvidím, jak budou moc prudit. Když mě naštvou, tak se na to vykašlu.

Možná, že při pohledu pod kapotu to technika ani netrkne. Ale snažím se jít čistou cestou.
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Beny9700 »

mmira píše:
Beny9700 píše:K brzdám - pro běžný provoz stačí. Až budu dávat nové kotouče, tak dám všude děrovaný Zimmermany.
Na okruh s tím nemířím. Chci si užívat nízkého letu B-) .
na tohle pozor, staci trochu ostrejsi sjezd a s vykonnejsim motorem standardni brzdy velice rychle odvaris. chtelo by to minimalne lepsi brzdovku a hlavne odolnejsi desky. kotouce na tom na druhou stranu nic nezmeni
S kotoučema samo i pořádný destičky, lepší brzdovka je samozřejmost. Ty děrovaný Zimmermany na předek i zadek (jsou i vrtaný) dobře chladí, už je mám na jednom autě a paráda.
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Někde sem zahlíd, že budoucí nová 3er (G20 či tak nějak) má být slovy marketoidů už zase sheer driving pleasure.... to sem teda zvědav... bude tam vůbec ještě RWD a MT? že tam nebude N/A R6 mi je jasné.... *-:)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

ono to někdy sheer driving pleasure podle markeťáků nemělo?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

Rwd jo, 6MT tak maximálně u základních verzí... Už zabalili manuál u M240i (i v Německu, ne jen v USA jak se všude psalo).
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Dix »

Manuál,na co...To ZF řadí špičkově. :-bd
Bez bodů
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Hmmmm, tak dalši důvod udržovat 3er i m4Zlika , aby mi vydržely nafurt...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Dix píše:Manuál,na co...To ZF řadí špičkově. :-bd
:ymsick: :-B
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět