BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Pokud otec taky nedokáže pustit z ruky kalkulačku, tak to by fakt ze sporťáku radost neměl, to by ho jen užíralo. Pokud chci opravdu někdy něco dělat čistě pro radost, kalkulačku je dobré nechat na pracovním stole a jít s čistou hlavou za zábavou.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Taky máš recht. Je to o nějakých hodnotách v tom smyslu, že stejně jako já nepotřebuju mít smoking od Versaceho, protože ho použiju asi tak jednou ročně a to si ho můžu půjčit, tak otec nepotřebuje vlastnit Mko/Porsche/Ferrari, protože u něj nehrozí, že bude vstávat v sobotu v půl šestý ráno, aby se šel projet (jako to dělají M.Z. a pp) a když už ho nějaká závodnická nálada chytne, může si ho na celý den půjčit za zlomek nákladů vlastnictví :)

Value pro něj zůstává stejná, peněz to stojí mnohem míň a moje potřeba mít auto na občasnou prasbu je (zcela poprávu, co si budu nalhávat) jaksi opomíjena. :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
maciak
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: pát 21 dub 05:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od maciak »

Lenze m2/3/4 su uplne normalne auta so silnejsim motorom to nieje ziadne sportove nacinie ako napr cayman (auto od zakladku vyvijane ako sprotak).
M2 pouzivam denno denne (akurat na sluzobky mimo sr si beriem 325d) a je to uplne super.
Myslim ze aj Bond pouziva (l) m3 a teraz m140i ako daily car.
Na vikendove vyblaznenie mam 2 okruhovky.

zatial za 12tkm nepozorujem ziadne zvysene prevadzkove naklady oproti 325d, ano benzin to zere len 100 ale to su zanedbatelne naklady
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Ale já to vím. Kdybych měl na daily neomezenej budget, vezmu M3 over cokoliv, vč. S65 atp. Ale s věkem se to asi mění. Tátovi bude +- o 30 let víc než Bondovi :) JInak řečeno, cokoliv co bude na benzín, rwd a nedejbože manuál, by pro něj bylo víkendové auto, viz předchozí strana.

A kdyby se do toho rozhodl pustit nějakou kačku, asi by to byla větší šílenost než M2/M3. Právě protože na potah a dovolený preferuje komfort, o kterým M2 nebo M3 ani neslyšela. A na víkend je M3 přecijen moc kompromisní. Reálně by to asi byla 911, možná Targa nebo Cabrio, něco takového se mu líbí. Fka už jsou za nesmysl, to by ho sralo hned při nákupu.

M3 mu tlačím já, protože za pár let budu potřebovat nové daily, dost možná už v tý době budu dělat zase pro rodinu, a v tu dobu bych změnil na rétoriku "táto neblbni, však už máš věk, kup si Sko, já si M3 nechám, ať nemáš výčitky" :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od janjan »

joooo, to je radost, mít takovýho synka šikovnýho
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Tak někdo se o ty auta musí postarat ne :D
Maciak: já jezdím z 95% běžný Natural 95, budu mít nalítáno 70tkm a auto nepotřebuje žádný větší servis, než běžné verze (desky a gumy nepočítám).
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Stepan píše:Ale já to vím. Kdybych měl na daily neomezenej budget, vezmu M3 over cokoliv, vč. S65 atp. Ale s věkem se to asi mění. Tátovi bude +- o 30 let víc než Bondovi :) JInak řečeno, cokoliv co bude na benzín, rwd a nedejbože manuál, by pro něj bylo víkendové auto, viz předchozí strana.

A kdyby se do toho rozhodl pustit nějakou kačku, asi by to byla větší šílenost než M2/M3. Právě protože na potah a dovolený preferuje komfort, o kterým M2 nebo M3 ani neslyšela. A na víkend je M3 přecijen moc kompromisní. Reálně by to asi byla 911, možná Targa nebo Cabrio, něco takového se mu líbí. Fka už jsou za nesmysl, to by ho sralo hned při nákupu.

M3 mu tlačím já, protože za pár let budu potřebovat nové daily, dost možná už v tý době budu dělat zase pro rodinu, a v tu dobu bych změnil na rétoriku "táto neblbni, však už máš věk, kup si Sko, já si M3 nechám, ať nemáš výčitky" :D
Musis, ale taky nadhazovat prakticky rodinny auta, to sedan neni, zato takova e-class: touring, 4x4
Ty uz jen prosadis tu spravnou verzi - E63 :-)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Při pohledu na E63 se mi vybavila stará 6er a byl jsem z toho takovej zmatenej... :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Možná by slyšel na Alpinu,pro staršího pána, jak dělaná, taky jsem šel původně koupit M4 .
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
maciak
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: pát 21 dub 05:52

Re: BMW Divize

Příspěvek od maciak »

M.Z. píše:Tak někdo se o ty auta musí postarat ne :D
Maciak: já jezdím z 95% běžný Natural 95, budu mít nalítáno 70tkm a auto nepotřebuje žádný větší servis, než běžné verze (desky a gumy nepočítám).
Neviem ci by som jazdil na 95ku aj kebyze mam seriovy motor. S tym setupom co mam teraz si to ale urcite nedovolim a ak sa konecne dokopem nahodit zbytok veci v garazi tak odhadujem vykon medzi 510-550hp. Takze ja davam len omw 100ku

Ale klobuk dole 70tkm je pekne nato ze mas auto ani nie dva roky, ty si mal jeden z prvych m2 tusim nie?
Odpovědět