BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Bmw ma urcite prubezne doplnovany sklad jednotlivych komponent, celej motor urcite nikde nelezi a neceka na nejakyho magora co si ho koupi :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Sem magor a vím to o sobě. Stačí takle?

Já se teda koupě motoru (který možná nějaký ten rok ležel v Munchen ve skladě) až tak nebojim.... koneckonců dávají na to 24m záruky, že...

Ref zajíždění: ano, když na infernetu psali pedal-to-metal, tak to asi bude pravda, ne.... :D
A i kdyby nebyla, tak to tak (zase) udělám.... při montáži tam nalijou kastról 5w-30, tak aspoň bude důvod se ho hned po 1000km zbavit a nalít tam Millers CFS 5w-40
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Takže ty u nich utratíš XYZ tisíc a oni ti nejsou ochotný tam ani nalejt olej, kterej by sis přál? No mazec x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Nalili by, ale já nechcu (mně je to jedno, co tam nalijou, páč to stejně pude po 1000km ven)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
glider
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: ned 20 úno 00:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od glider »

pavproch píše:
pavproch píše: na podzim, teda pokud se brambor nerozsype dříff, mu asi nadělím kompletně NOVÝ drivetrain (motor, převodovka, spojka, dvouhmota, VTG a samozřejmě vše, co je na tom navěšeno - rozvody, čerpadla oleje i vody, řemeny, kladky, klapa sání....) - vše nové díly z BMW, žádná druhovýroba či šroťák..... a opět to zajedu systémem pedal to metal od prvního km.....
Neska sem dostal nabídku z nejmenovaného auto servisu a cena mě velmi mile překvapila, je to asi půlka toho, co sem čekal.... takže možná asi do teho předkoncemroku (čti: optimalizace hosp. výsledku) pudu :D

Podrobnosti, ceny ani jména po mně nechtějte, neřeknu. :ymhug:
BMW ma obcas fajn akciu na motory, jeden cas predavali tusim 50i a par majitelov ma odlozene motory v garazach.

btw vramci ducha zavodnika, nebolo by lepsie dat ten motor poskladat cloveku, ktory sa venuje motorsportu tj. mal by si to podla predstav svojich :hm
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od Dallen »

Pavproch: To mě jen zajímalo, já si nebyl jistý, zda jdeš do GO stávajícího motoru a nebo opravdu komplet nový motor.

Ale jinak klobouk dolu, měnit i převodovku které by v podstatě nemělo nic být to už je láska :)

Co budeš dělat se starým? Rozprodávat nebo uskladnis má horší časy?
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Uskladním.

A dík za pochvalu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Divize

Příspěvek od 911T »

Ked sa ten zabeh tak osvedcil, preco to nezopakovat? :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Proti gustu žádný dišputát. Tím myslím tu výměnu :) Ale jako strojař se se záběhem od počátku na plnou zátěž nikdy neztotožním, je to proti logice věci :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

jerry píše:Proti gustu žádný dišputát. Tím myslím tu výměnu :) Ale jako strojař se se záběhem od počátku na plnou zátěž nikdy neztotožním, je to proti logice věci :(
Taky mi to hlava nebere, ale pp je taky inzenyr strojowi a je toho zverstva schopen :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět