BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

:D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Před chvílí sem zamáčkl nostalgickou slzu..... sem na Pinduli dojel (kolona svátečních řidičů na dovolené, to je fakt děs běs) 318i e36 sedan v perfektním stavu a téměř totožné specifikaci a barvě (tm. modrá, 16" kola) jakou jsem kdysik (1997-2000) drandil.... boha, to bylo tehdy (a stále je i dnes) fakt křasne autí... slzička mi ukápla....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Najezdil jsem ted par set km s 340i v manualu a neni to uplne spatny auto. Podvozek i presto ze je stavitelnej je dost vymeklej, ale pocitam ze je to tim, ze na tom nejsou rft. Motor je prijemnej a ma libovej nenasilnej zvuk, ale co me na nem fascinuje nejvic, ze vubec nezere. Vcera jsem jel z Budejic do Brna po okreskach 3.-4. tridy, porad celkem pila a spotreba 12,1... To mi hlava nebere :)

NAstesti v tom neni moc asistentu, takze mi pily krev jen automaticky meziplyny, ktery sice funguji vyrazne lip nez u F80, ale jsou porad otravny. Obcas je to udela, obcas ne a kdyz jsem teda prestal meziplyny delat sam a nechal to na automatice, tak to stejne nestihalo, protoze to netusilo co budu radit. Nevypinatelna stabilizace ve sportovnim rezimu je taky napad nejakyho idiota...

ale secteno podtrzeno, je to auto prijemny a funkcni
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: na podzim, teda pokud se brambor nerozsype dříff, mu asi nadělím kompletně NOVÝ drivetrain (motor, převodovka, spojka, dvouhmota, VTG a samozřejmě vše, co je na tom navěšeno - rozvody, čerpadla oleje i vody, řemeny, kladky, klapa sání....) - vše nové díly z BMW, žádná druhovýroba či šroťák..... a opět to zajedu systémem pedal to metal od prvního km.....
Neska sem dostal nabídku z nejmenovaného auto servisu a cena mě velmi mile překvapila, je to asi půlka toho, co sem čekal.... takže možná asi do teho předkoncemroku (čti: optimalizace hosp. výsledku) pudu :D

Podrobnosti, ceny ani jména po mně nechtějte, neřeknu. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od Dallen »

Ale co vše se nakonec bude dělat by ses rozepsat mohl ne :)
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Hele, když se hlavní akcionář (čili majitel) rozhodne, přes to vlak neede! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

@řB: tak
@dll: viz výše - kompletně nový drivetrain
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Akorát bych to zajel normálně, jak se má, tedy postupně zvyšovat zátěž. Vše si musí sednout, než dáš plnou pilu. Toť můj názor.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

V navodu na netu rikali ze je potreba to orostovat hmed od nuly, tak to musi byt pravda :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Btw jak tu vubec chodi? To se tam namontuje motor, ktery nekde 10 let lezi? Nepodlehaji v takovem motoru nektery veci zubu casu i kdyz nic nedela?
Odpovědět