BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

Jsem v klidu, letos cena např. 340i klesla o 70k díky posilující koruně. Obecně všechny ceny klesly dle ceníku. Navíc má příští rok trojka končit a být nahrazena novou generací. Cena už stoupat nebude...
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

970ka píše:Ještě mohu přenechati moji Alpinku,ale to by se asi dětičky poblinkali :-)
Chlapečci mají rychlou jízdu tuze rádi a ječí: "přidej, přidej!" Ale Alpniku vůbec, má to automat a je to bílý, tfuj.
R.F.
Autoškolák
Příspěvky: 62
Registrován: úte 01 bře 19:31

Re: BMW Divize

Příspěvek od R.F. »

Koubes píše:Jsem v klidu, letos cena např. 340i klesla o 70k díky posilující koruně. Obecně všechny ceny klesly dle ceníku. Navíc má příští rok trojka končit a být nahrazena novou generací. Cena už stoupat nebude...
Zrovna cena M3 oproti začátku roku vzrostla o cca 70 tis :-)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Však oni ví, že kdo tu M3 chce, tak ji koupí teď. Od 2019 filtr pevných části...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

Koubes píše:Jsem v klidu, letos cena např. 340i klesla o 70k díky posilující koruně. Obecně všechny ceny klesly dle ceníku. Navíc má příští rok trojka končit a být nahrazena novou generací. Cena už stoupat nebude...
Tak já pozoruju ceny jen běžně. Máš nějaký histogram vývoje cen BMW za posledních 12 měsíců?
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Koubes píše:
970ka píše:Ještě mohu přenechati moji Alpinku,ale to by se asi dětičky poblinkali :-)
Chlapečci mají rychlou jízdu tuze rádi a ječí: "přidej, přidej!" Ale Alpniku vůbec, má to automat a je to bílý, tfuj.
Tak to by se jim líbilo ,jak by je to tlačilo do sedaček,bych je chtěl vidět a automat s manuálem by se nestačilo řadit,proto,víš ? :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Mně na těch BMW automatech vadí, jak to mlátí celým autem. Nejsem nějakej meziplynovej mistr, pod plnýma brzdama mi 3-2-1 pořád moc nejde, ale plynulejc než ZF to rozhodně umím :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Tak to jsi jezdil nějakýma rozbitýma,asi :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já myslím,že cukatura je vlastnost AT - tohle sem tu naspal už v 2014 po jízdě v 428i xDrive 8AT
pavproch píše: 8st AUTOMAT
- (negativní) očekávání byla naplněna, ale jinak
- nahoru při zrychlování v přímce to jak v D, tak S(manuální pádla) řadí jak já v pohorkách - s cukaturou
- naopak podřazování s mezplynama pod brzdam tomu jde mnohem líp, mně se to vždycky teda takle pěkně nepodaří
- i během těch páru kilometrů sem to ale v D dokázal přivézt několikrát do úzkých - nevědělo to, co zařadit...
- v S a mauálním řazením pádlama¨to řadí kuwa rychle, ale rozhodně ne čistě
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3232
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

tak sme si zas prohlídli trojku a X1 takže teď záleží co Unicredit na to, že sem měsíc OSVČ..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět