BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16410
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak. Brambora sem dostal, peníze nechtěli, (asi nový) motor v ňom je (haubnu zvednu za chvíli). Prvních 250 km zajíždění mám za sebou - jak pipina na D1 mezi VY a PR - 80-120 = 4,5,6 do 3500, později do 4000 a tak furt dokola..... :D

Zítra to přezuju na letní a budu pokračovat v zajíždění (aji přes víkend - v neděli brzo ráno místo m4Zlika halt osedlám 3er....), musím to zajet než pojedu koncem června znova na lyže....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Brus píše:poslední zúůsob zajíždění se osvědčil, takže předpokládám, že to bude probíhat stejně :-)
nezlob ho ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2439
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

http://www.motor-talk.de/news/mehr-wumm ... 59681.html

Zhruba nemcinu zvladnu precist, ale tohle mi prislo trochu krkolomne, tak jsem pozadal o pomoc strejdu googla.. no ale ten to tentokrat absolutne nezvladl :)

Ve sérii 3 z celkového počtu osmi modelů ztratí možnost ručního řazení od července 2018. Pro sedan a turné, které se týkají 320i s pohonem všech kol a 330i s pohonem zadních kol. Pouze se sedanem se sluchátko v telefonu 340i zřítilo. BMW 320i Gran Turismo se nyní také vždy přepíná automaticky.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Líbí se mi jak tam vesele píšou, že manuál v 340i končí pouze u sedanu. Nějak zapoměli dodat, že v touringu už není dostupný dávno...
V nové pětce byl manuál pouze pro 20d a i tam teď končí. Kdo schválil vývoj manuálu (a všeho okolo, třeba druhá verze středové konzole) kvůli téhle verzi si teď asi rve vlasy...
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5605
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Jedna otázočka...bojujem aktuálne s BT v F20ke s velkou navi...

Nedokážem sparovat ani Vifon ani Blackberry...
Postup ovladam...idem na pripojenie noveho zariadenia, najdem si konkrétne BT auta v telefone a natukam random číselný kod v v telefóne a v aute samozrejme rovnaký...všetko sa následne tvári ze sa zparovali, dokonca aj telefonovať išlo, telefón sa ale medzi ulozenymi zariadeniamy nenachádza...ani jeden telefón tam neviem uložiť...Proč?

Diky za pomoc.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2439
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

.Z3 píše:Líbí se mi jak tam vesele píšou, že manuál v 340i končí pouze u sedanu. Nějak zapoměli dodat, že v touringu už není dostupný dávno...
V nové pětce byl manuál pouze pro 20d a i tam teď končí. Kdo schválil vývoj manuálu (a všeho okolo, třeba druhá verze středové konzole) kvůli téhle verzi si teď asi rve vlasy...
Smutne cteni, o to vic, ze to mam objednane, vyroba cervenec a prodejce mi dnes potvrdil, ze ano manual... :-? :-?
Pravda vyděsí
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Divize

Příspěvek od doriftonigga »

Brus píše:
.Z3 píše:Líbí se mi jak tam vesele píšou, že manuál v 340i končí pouze u sedanu. Nějak zapoměli dodat, že v touringu už není dostupný dávno...
V nové pětce byl manuál pouze pro 20d a i tam teď končí. Kdo schválil vývoj manuálu (a všeho okolo, třeba druhá verze středové konzole) kvůli téhle verzi si teď asi rve vlasy...
Smutne cteni, o to vic, ze to mam objednane, vyroba cervenec a prodejce mi dnes potvrdil, ze ano manual... :-? :-?
gratulace. Cos tam hodil za vybavu?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16410
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: budu pokračovat v zajíždění (aji přes víkend - v neděli brzo ráno místo m4Zlika halt osedlám 3er....), musím to zajet než pojedu koncem června znova na lyže....
Nebudu.... zítra ráno rači pudu na kopec než zase začně bóřit. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5514
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Doufám, že už si dávno doma, nechtěl bych momentálně být venku.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16410
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Stárnu a měknu.... ráno asi v pět začalo scat a chalo až do předchvíle, Takže sem se na fšecko vyprd a seděl doma na zadnici.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět