BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.

Re: BMW Divize

Příspěvekod 911T » úte 12 zář 20:46

Radsej mi povedz ako sa zrovnavas s deficitom vykonu ked si presadol z M4 (preco vlastne?) Aky je medzi tymi autami rozdiel pocitovo?
911T
Pan Řidič

Příspěvekod Bond007 » úte 12 zář 21:17

911T píše:Radsej mi povedz ako sa zrovnavas s deficitom vykonu ked si presadol z M4 (preco vlastne?) Aky je medzi tymi autami rozdiel pocitovo?

Rozdil je propastnej... ja mel m3, ale az ted si uvedomuju jak to auto bylo komplexni - libovolna kombinace nastaveni plus samosvor s vektorovanim, kde litas bokem kdykoli a kdekoli a krasne riditelne.

Duvodu pro zmenu bylo nekolik - koncila zaruka, potreboval jsem neco jinyho nez sedan, hodilo se nenapadny auto a taky trocha sebereflexe. Zjistil jsem, ze uz me prakticky cokoli nudi, najel jsem s tim za 1,5 roku 90k km a prislo mi, ze nic jinyho nejede, vcetne 911 gts.. tak jsem zaradil zpatecku... abych se mel na co tesit :)
X Drive 4.0 D
Bond007
Letec

Příspěvekod Bond007 » úte 12 zář 22:40

M.Z. píše:
Bond007 píše:Koncem září to jde na první úpravy - bezpečnostní zařízení, audio, možná omezovač a úprava režimů, pak se pustím víc do HW, snad.. :)

Kdybys chtěl, můžu domluvit vyzkoušení mojí ex M135i (svor, stabíky, horní uložení tlumičů, poladěná geo) a jezdí v Brně.

Asi by to stalo za to ;)
X Drive 4.0 D
Bond007
Letec

Předchozí

Zpět na Německá auta