Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Příspěvek od EL_XEL »

Já vám do toho teda nechci moc kecat, ale přijde mi, že si tu hrajete na věštce... To IMHO může být cokoliv z té soustavy, co má na starosti seřizování světel - od senzorů po serva. Nejlepší by bylo to napíchnout na diagnostiku a zjistit přesnou příčinu problémů.

Jinak podle mě to serva nebudou, to by se ohlásilo hned po nastartování, když se provádí ta "kalibrace" nebo jak to nazvat.
dusky01
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15 zář 21:07

Re: Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Příspěvek od dusky01 »

Este som zabudol uviest asi dost dolezite.
Ak nastartujem, tak sa tie svetla daju do pohybu. Aj prave, aj lave. Prejdu z boku na boku, z hora z dola a nastavia sa na stred.
Zaradim jednotku, dvojku a v pohode. Potom nejaky hrbol a vypise sa mi ta hlaska ze automaticke... nefunckne. Potom mi na pristrojovej doske blika ta kontrolka. Takze neviem, ci je to ten servomotorcek, ked ten vlastne funguje, ci?
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Příspěvek od Franta Lopata »

Elxel to psal jasně, zajet do servisu, píchnout na VAG a pak se uvidí. Na VAGu to vypíše seznam závad a dle toho se bude řešit.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
dusky01
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15 zář 21:07

Re: Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Příspěvek od dusky01 »

Dobre, takze dam skontrolovat tu diagnozu..
Oni mi povedia aka cast je zla, alebo nejake chybove cislo?
Alebo co si mam pytat potom nech mi povedia?
A potom Vam napisem co sa naslo, dobre?

Inak, kolko to moze stat ta diagnostifikacia eur? urcite by som tam mal ale dojst, ked mi tam ta porucha bude blikat, aby to bolo v pamati a servisak to mohol cez pc najst.
Dakujem.
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Příspěvek od Franta Lopata »

Člověče, byls už někdy v autoservisu?

Popíšeš závadu, buď to pojedete projet, abys jim to ukázal nebo to rovnou píchnou na VAG. Tam jim to vypíše chybu, oni znají ty kódy chyb, takže si podle toho kódu dopátrají tu závadu a dle toho to budou řešit. Může to být cokoliv, je to jejich práce to najít.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Příspěvek od EL_XEL »

dusky01 píše:Dobre, takze dam skontrolovat tu diagnozu..
Oni mi povedia aka cast je zla, alebo nejake chybove cislo?
Alebo co si mam pytat potom nech mi povedia?
A potom Vam napisem co sa naslo, dobre?

Inak, kolko to moze stat ta diagnostifikacia eur? urcite by som tam mal ale dojst, ked mi tam ta porucha bude blikat, aby to bolo v pamati a servisak to mohol cez pc najst.
Dakujem.
Podle typu diagnostiky jim vyjede buď kód, který si dohledají a nebo rovnou popis závady. Tohle by mělo být poměrně přesné, řekl bych.
eriCC
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01 úno 16:59

Re: Elektronicky natacanie svetlometov PASSAT VW

Příspěvek od eriCC »

dusky01 píše:Este som zabudol uviest asi dost dolezite.
Ak nastartujem, tak sa tie svetla daju do pohybu. Aj prave, aj lave. Prejdu z boku na boku, z hora z dola a nastavia sa na stred.
Zaradim jednotku, dvojku a v pohode. Potom nejaky hrbol a vypise sa mi ta hlaska ze automaticke... nefunckne. Potom mi na pristrojovej doske blika ta kontrolka. Takze neviem, ci je to ten servomotorcek, ked ten vlastne funguje, ci?
Ahoj, mám Passat CC a vyhadzuje mi tú istú chybu. Po naštartovaní sa svetlá pohybujú, prejdem určitú vzdialenosť, stále fungujú, až po nejakej dobe sa zastavia a vyhodí mi chybu. Prosím ťa, ako si problém vyriešil? Ďakujem za odpoveď. ;)
Odpovědět