Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

rB: ospravedlnujem sa ja tu spravu uplne prehliadol :-\
Ja prave vo stvrtok siel smer Praha a MB…
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

:D
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od x2005 »

Snowman000 píše:OK diky...myslel som hlavne ten podvozok, zda su tam 17" abo 18"? Tie rozdiely medzi jednotlivymi verziami a kombinaciami mi pridu dost vyznamne :-?
řBOB píše:Kola jsou tam 18"...17" je málo a 19" už moc :-)
Podvozek jako takový mi vyhovuje...výhrady mám akorát k jeho občasné hlučnosti, která jde zejména od zadní nápravy. Zatím nejmarkantnější hluk jsem zaznamenal v 150k TDI 6MT ve výbavě CL. Tam to bylo snad až nedůstojné dané kategorie vozu.
U 17" pneu je spíš zarážející jejich offroad rozměr 215/55R17. Na druhou stranu se s tím hezky skáče ve městě přes obrubníky. Ale ve vyšších rychlostech tomu chybí jistota.

Základní "pevný" podvozek je v pohodě na čistém asfaltu. Německo, Rakousko, Itálie není nač si stěžovat. Ale přijedeš do stověžaté a rázem se projeví hluk na nerovnostech a určitá neposednost zadku (pokud není naložený kufr) a rozvlněnost při sérii pozvolných nerovností (ve vyšších rychlostech). Jinak na čistým asfaltu v legálních rychlostech není žádný problém a důvod si stěžovat. Stejně ale tvrdím, že na odhlučnění podběhů(?) se zbytečně šetřilo - naprosto nevhodně vzhledem k ceně vozu.

Já jsem jako jedno z prvních B8 měl půjčený Variant BiTDI 4Mot DCC a celkově se mi to líbilo komfortem povozku. To auto pod plynem není pomalý. Ale je opravdu obézní. Nárůst hmotnosti je značný. Pokud s tím bude někdo jezdit převážně svižné přesuny po dálnici s rezervou výkonu (v rámci rychlostí pro normální lidi), tak to bude dobrá volba. Ale pro někoho, kdo jezdí převážně poskakování po městě, to asi nebude dávat smysl.

V každém případě, pokud jde o auto do výroby, DCC + LED2 jsou základ. Zbytek podle vkusu každého soudruha.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Snow: neva...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

rB: Tak keby nahodou este niekedy bola cesta smer Ba, tak uz snad budem citat pozornejsie ;)

A k Multaku - je to fakt len vacsi facelift T5ky no pri Multaku hlavne v interieri, ten je na pomery krabicoidnych aut fakt prijemny. Na druhu stranu je stale citit ze je clovek v dodavke narozdiel od noveho MB Viano, pre mna osobne je to ale plus :)
Nieco tu skusim zosmolit obsiahlejsie ak sa podari, no urcitym uchylnym sposobom ma fakt bavil :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Já se o víkentu vozil v Caravelle 2.0TDI 204k 6MT... Takže nějakou představu už mám ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Tak potom len lepsi interier, pohodlnejsie sitzny (hlavne aj pre tych vzadu), nejake to pipatko a blikatko a je tam Multak ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Od nového roku bude mít Multivan T6 i možnost elektrického ovládání víka kufru (5. dveří) a chlazenou schránku na 1,5l láhev vody. Nebude to ale možné objednat nyní pro modely, které budou vyrobeny až v roce 2016, ale až pro vozy objednané v roce 2016.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ctrl_j »

Tady nekde rikal, ze chlazenou ma uz ted (gen six model).
Elektrika je fajn, ale nejvic nejlepsi jsou kridlove dvere, ty umi jen Caravelle.

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od pavproch »

pche náš caddík je má taky, heč... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět