Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Já myslím ty displeje jako takové. Chce se mi z toho zvracet! A hlavně - když to zhasne, tak si menastavím nic :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Sbohem rozume. Aneb proti gustu žádný dišputát :D Pro mé gusto totální hnus :( Fakt je, že ještě před takovými 20-30 lety se řešilo, jak funguje motor, převodovka, podvozek a jak má auto libé tvary. Dnes většina už moc řídit nechce, někteří ani neumí, hlavně řeší obsluhu různé elektroniky v autě. Prostě lidi měknou. Můj táta ujel v zátahu 1500 km s 1000 MB, to už by dnes nikdo nedal ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od oxik »

Já bych proti tomu nic neměl, kdyby ponechali možnost volby, alespoň základní nastavení klimatizace ovládat kolečkem a tlačítkem.. rádio stejně ovládám za jízdy jen na volantu, ale ta klima by mi vadila. Další věc a zatím teda nepřekousnutelná jsou otisky prstů, což je fakt nechutný viz třeba panamera

Obrázek
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od .Z3 »

Verze s nižším rádiem/navi má aspoň na klimu hw tlačítka:
9D39C097-4A54-4531-AED8-60F299520CF1.jpeg
5D846CE0-1358-419D-AB23-4EC99B1B67B2.jpeg
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
northwind
Pan Řidič
Příspěvky: 225
Registrován: pon 09 bře 20:31

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od northwind »

oxik píše:Já bych proti tomu nic neměl, kdyby ponechali možnost volby, alespoň základní nastavení klimatizace ovládat kolečkem a tlačítkem.. rádio stejně ovládám za jízdy jen na volantu, ale ta klima by mi vadila. Další věc a zatím teda nepřekousnutelná jsou otisky prstů, což je fakt nechutný viz třeba panamera

Obrázek
Když budu mit mokry ruce napr. nalozim decko do auta v desti a budu mu chtit rychle zatopit, tak to toho asi moc nenašteluju co?
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Ne, bude jim zima, jako když fouká north wind :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Teplotu si nastavíš hlasem na volantu nebo hlasem na mobilu pro nezávislý buf/ větrání přes aplikaci ;) nebo tlačítkem na DO zatopíš/vyvětráš nezávisle a to umí už od roku 2010 Touareg2
Klimatronic je jako analogové budiky, dávno běhá přes sběrnici jen se tváří že to je klasika. Přitom se o analog nejedná jenže pro konzervy se to dělá protože zvyk je železná košile.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

To je bezva - zhasne displej, tak začnu lovit apku v mobilu. Nebo používat hlasové ovládání, které pro CZ trh není dostupné :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Apku si pustíš než se dostaneš z letiště a pod protože DO má malý dosah a internet je všude. CZ hlas ovl je dostupné ale je potřeba aktivace, používám to furt.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět