Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Jede někomu posledních pár měsíců Street View ve VW?
Přílohy
hhh.jpg
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Já jsem z kompletního představení Touareg III tak nadšen, že kdybych chtěl SUV, tak do něj jdu.
Night Vision, HUD bez plexi na čelním skle, lepší ergonomie mega displayů, kde můžeš vidět vlastně vše současně, např noční vidění+mapu+spotify,+telefon bez nějakého přepínání... A8 co má spodní třetí display na klimatronic nebo touchpad, tak se nekoná, podle mě super nápad, že teplotu si můžeš dát na "plochu" dolů vždy nebo někdy nebo nikdy, celkově je infotaiment zase dál, umí nové plochy, multiwindows volně konfigurovatelný, nejnovější asistenti podobně jako v A8, sedm jízdních režimů, boční sluneční clona, a hlavně aktivní stabilizátory, a vzduch pružení, R21, tzn bude i R22 pro silnější verzi, Bentayga mi přijde zpracováním interiéru zastaralá, je to jako Touareg 2010 :)) Touareg III je ale Hi-Tech top třída, je to dál než Cayenne a Q7, ještě by to chtělo z Panamery V8 TDI a nemá to chybu :D

Zaráží mě absence výklopné couvací kamery, kterou má i Golf, tam ji nemusíš čistit skoro nikdy, ostřik je lepší než nic, ale sklopka je nejvíc. Tohle by měly být všechny 4 kamery sklopky hlavně u SUV kde se často špiní.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od janjan »

"hlavně u SUV kde se často špiní" - to myslíš jako ježděním po městě? :)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

To mas uplne jedno. Hatch, kombi, SUV. Staci si dat za mokra/snehu prazskej okruh a muzes jet na mycku. :(

Btw, prijde mi, ze u Fkovy rady potkavam vic X5 nez 5er. A kdybych odecetl Bmw Passaty (20d), tak jsem si tim jistej. On ten posaz ma i na dalnici neco do sebe ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

V8 TDI je potvrzeno.
Je fakt, že výklopná kamera je super, ale ostřikovač zadní kamery je také funkční a kameru dobře očistí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Zarazilo mě, že Touareg nemá v R-line sportovní volant, jako mají všechny ostatní modely, s kulatým bagem, jen obyčejný, to bude motivace pro R? :D

TDI V8 310 kW bude :ymapplause:
Tak to bude lítat taky nějakých +- 300kmh, to vypadá náramně
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5588
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

driver píše:Zarazilo mě, že Touareg nemá v R-line sportovní volant, jako mají všechny ostatní modely, s kulatým bagem, jen obyčejný, to bude motivace pro R? :D
Videl bych za tym (ne)moznost vyhrievania R-Line volantu #-o
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Tak to raději vyhřívaný volant než Rline ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Ten motor je zajímavý, ostatní vymoženosti dnešní techniky bych si odpustil. Ale já jsem ze staré školy, kdy ještě auta byla auta bez zbytečností ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Jestli bude tak dobrý, jako v SQ7, tak to bude moc pěkné.
Digi displeje jsou hnus a to v jakémkoliv autě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět