Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

BTW zdá se mi to, nebo se do R Golfu nedá objednat elektricky nastavitelná sedačka? On to teda není dealbraker, ale občas se střídáme se ženou a hodilo by se to (na druhou stranu, v oktávce ženě stačí vypumpovat sedadlo až nahoru a nemusí nic dalšího měnit (já sedím úplně dole). Plus tam není ani to nezávislé topení. Já VW občas nechápu, nejdražší model a některé věci tam prostě nejdou.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Nedá. Ono tam na začátku prodeje GR7 byly, tak jsem nad tím tehdy uvažoval i jako nad hlavním vozem pro mne. Pak mi z toho vyndali elektriku (která ovšem neměla paměť) a poté také nezávislé topení.
Dokonce jsem pak v nabídce nenašel ani vyhřívaný volant :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Stepan »

To asi nechápu. K čemu jsou dobré elektricky nastavitelné sedačky? :-o Kor pro Boba, kterej má auto sám pro sebe. Sednu, nastavím a jezdím, ny? :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Mám, ale:
1) jezdí s tím občas i manželka, která má všechno jinak
2) v jakémkoliv servisu ti do toho kdokoliv sedne, tak první věc co udělá je, že rozštěluje na těch 10 m na halu, všechno.
3) v neposlední řadě, když už si připlácím za sedačky desítky tisíc korun, tak bych už uvítal, kdyby měly (i za příplatek) elektriku
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od bojler »

V některých případech (u Škody) mají el. sedadla víc možností nastavení (výška bederní opěrky, sklon sedáku). Předpokládám, že u VW je to stejná situace.

V servisu je to o volovi, na kterého člověk narazí. Někdy dokonce sedadlo dávají sami přibližně do původní polohy. Někde to fakt rozprasí, že bych je za to zabil.
x-f
Autoškolák
Příspěvky: 66
Registrován: stř 22 bře 10:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od x-f »

Já mám v G7 ergoactivy a v elektrice je tam jen bederní operka. Zřejmě jen z toho důvodu, že se na ní dá pustit takové cyklické vysunování/zasunování, kterému říkají masážní funkce.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

Ano...ale do GR ergoactivy objednat ani nejdou.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od ctrl_j »

No ale zas mas prihradku pod sedadlem!
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od oxik »

Stepan: protože to je plynulý, má víc možností nastavení, většinou spojení s pamětí = nejen pro víc lidí, ale já mám třeba udělaný nastavení pro běžnou jízdu, město a dálnici. A v neposlední řadě to minimálně u kožených sedaček vypadá líp, než když tam jsou páky a kola na nastavování
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od EL_XEL »

Tak jsem si včera v brněnské Olympii prohlížel nějaké nové Golfy, včetně té kurkuma žluté, která trošku zklamala (ale možná to bylo jenom osvětlením). Co mě ale zaujalo bylo, že ač všechny tři Golfy měly LED světla, tak dva z nich neměli ostřikovače světel. To pro LED v Golfu být nemusí nebo mají nějaké dvě varianty s různým výkonem?
Odpovědět