VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Příspěvek od bloody cardinal »

lol, tuhle funkci jsem v žádném autě nikdy neměl a nikdy mi to nevadilo :D ale chápu, že zaparkovat slona je složitější než auto :D
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
kubeek
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 17 úno 20:02

Re: VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Příspěvek od kubeek »

jazdilo sa volakedy aj bez posilovaca a tiez to ludom nevadilo :D ale typicka cesko-slovenska vlastnost, co nemam v aute je <>vina :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Příspěvek od HondaMan »

Já to v autě nemám a rozhodně by mi to nevadilo ani u malého Punta. Obě zrcátka mám docela "nahoru", takže nemám sebemenší šanci vidět obrubník. Ale parkovat se dá samozřejmě naučit i bez toho. O tom žádná.
IMO je to stejně příjemné jako dobře fungující automatické stěrače, dovírání oken při odchodu z auta, automatická světla...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Příspěvek od mafel »

Já to u VW měl, velmi užitečná funkce, teď u MB nemám pamět sedadel a tudíž ani autosklápění pravého zrcátka a docela mi to vadí - mám proto trvale pravý zrcátko tak na půl cesty sklopený dolů a k autu, abych viděl i silnici (ale nevidím už policejní vrtulník :) ) i siuaci za sebou
mlaskac
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 25 črc 12:42

Re: VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Příspěvek od mlaskac »

no nevím u mého auta taky koncern to dělá pořád i když má volič ledaskde, moc mi to nevadí co mě fakt sere je že se pustí i stěrač vzadu po zařazení R a pes pak štěká jak pominutej. (navíc to dělá i když je sklo přední s čidlem mokrý a zadní uplně suchý).
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Příspěvek od bloody cardinal »

kubeek píše:jazdilo sa volakedy aj bez posilovaca a tiez to ludom nevadilo :D ale typicka cesko-slovenska vlastnost, co nemam v aute je <>vina :D
nesouhlasím, tempomat bych bral všemi deseti, ale nemám. Stejně tak zadní elektrická okna, nastavitelnou délku sedáků... funkční elektrické odjišťování víka kufru :D
mlaskac píše:no nevím u mého auta taky koncern to dělá pořád i když má volič ledaskde, moc mi to nevadí co mě fakt sere je že se pustí i stěrač vzadu po zařazení R a pes pak štěká jak pominutej. (navíc to dělá i když je sklo přední s čidlem mokrý a zadní uplně suchý).
zadní stěrač nemám, netřeba :D
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Touareg MR 2011 - Zrcátko při couvání, jak nastavit??

Příspěvek od řidičBOB »

HondaMan píše:Obě zrcátka mám docela "nahoru", takže nemám sebemenší šanci vidět obrubník.
Já to u auta mám, ale když je tma, tak musím stahovat okna, bo jsou tak tmavá, že v nich při couvání stejně číču vidím...a když mám zaprasenou kameru, tak holt okno musí dolů :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět