VW Golf IV 2003 - autoradio

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
holantomas
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10 říj 06:11

VW Golf IV 2003 - autoradio

Příspěvek od holantomas »

Zdravím,
nově jsem si koupil VW Golf IV 2003. Je to mé první auto(sem spíše na motorky :) ) a sháním do něj autorádio. Jenže nemám absolutní ponětí, na co si dát bacha, kterým značkám se vyhnout a co mi vlastně trh nabízí. Tak jsem se chtěl zeptat tady Vás, třeba měl někdo stejné požadavky jak já a ví o něčem dobrém. Takže předem děkuji za všechny odpovědi.

Striktní požadavky:
- Klasické FM rádio (zmiňuji jen pro jistotu)
- Bluetooth pro poslech hudby i handsfree(takže nejlépe zabudovaný mikrofon k tomu, ale jsem otevřen i řením jako je externí mikrofon)
- 3,5mm jack AUX
- USB

Potěšující funkčností by byl displej s fuknci screen mirroringu z telefonu, ale pokud nebude umět posílat do telefonu dotyk, tak je mi to k ničemu. Pro přesnost ještě uvádím, že mám telefon s androidem. Navíc radio by mělo být do jednoho DINu, takže displej nejlépe takvý ten zajížděcí(servo nepotřebuju, zasunu displej klidně rukou) abych ho mohl schovat.

Díky všem co mi pomohou :)
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: VW Golf IV 2003 - autoradio

Příspěvek od k86 »

- FM radio maji vsechny
- BT pro hudbu a telefon ma dneska skoro vetsina
- zabudovany mikrovon v radiu je spatne, je daleko od pusy takze kvalita prenaseneho hlasu je velmi, velmi spatna, takze urcite hledej neco s externim mikrofonem a to I za cenu, ze ho budes muset nekam natahnout (dalsi kabel a hodne prace)
- USB I jack je dneska lehce resitelnej

Dalsi funkce co chces myslim jsou taky resitelne, ale nevim jestli v 1DINu, ve 2DINu urcite. Pocitej ale s pomerne vysokou cenou. Pokud koupis drahe radio, porad zvuk bude z puvodnich repro, tak by stalo za to pouvayovat o jinych repro a pak mas odhlucneni, kabely a kdo vi co jeste a za kolik penez. Dalsi problem muze byt to, ze G4 je velmi caste auto a zabezpeceni neni nic moc, tak by se mohlo stat, ze bys jednoho rana byl bez radia.
Urcite zkontaktuj tyto prodejny: Audiocom.cz a ahifi.cz
Napis jim presne co chces, kam to chces, kolik za to chces dat a oni velmi ochotne poradi I namontuji
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Odpovědět