Porsche Boxster / Boxster S

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche Boxster / Boxster S

Příspěvek od Snowman000 »

911T píše:Auta ako MX5 ci GT86 sa mi prave pre ten zmareny potencial nikdy nedostali pod kozu.
Ja som v tomto trochu opak oproti Jarkovi a ja sa neviem nabazit kolko sa da "tlacit" na obyc MX-5 len vdaka tomu ze sa tam daju trochu lepivejsie gumy Bridge RE002, jeden by povedal ze na MX-5 su brzdy takmer zbytocne ;;)
(myslim, ze velmi obdobny pocit bude z Boxsteru 2,7)

Co sa tyka pocuvania radia v kabriu tak je to nic moc nech je audio system akykolvek...pocuvanie proste kazi bud hluk od vetra (vyssie rychlosti) alebo hluk od okolia ((kabrio fakt nepotrebuje nejaky blind spot monitor, do/predbiehajuce auto prekvapivo nahlas pocut)nizke rychlosti) @-)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Archee
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: ned 11 zář 13:27

Re: Porsche Boxster / Boxster S

Příspěvek od Archee »

Snowman000: díky za objesnění, jsem si ríkal, že to bude možná otázka úplně mimo :-D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche Boxster / Boxster S

Příspěvek od Vrooom »

Ja jarku chapu velmi dobre, protoze na limitu je ta nejvetsi zabava, jak se auto zacne vrtet klouzat. Pro me neni prilis dulezity v jake rychlosti se to deje.
Staci kouknout na nyni oblibeny video s alfou guilii z NS jakou musel jet palbu na lepivych gumach aby se auto vrtelo :-)
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Porsche Boxster / Boxster S

Příspěvek od 911T »

Zajda píše:
911T píše:A poriesil uz to lozisko?
Ne, zatím Carrera stojí v garáži a čeká až na ni u Mičánků budou mít čas.
Urcite by som oslovil aj Vonku. Tieto veci su pre neho rutina. Teda neviem odkial ste, ale co sa tyka prace tak ma zlate rucicky.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Porsche Boxster / Boxster S

Příspěvek od Zajda »

911T píše:Urcite by som oslovil aj Vonku. Tieto veci su pre neho rutina. Teda neviem odkial ste, ale co sa tyka prace tak ma zlate rucicky.
Oki, díky za tip, to jméno mi něco říkalo, tak už vím odkud. Brno je schůdné, předám dál ;)
《》
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Porsche Boxster / Boxster S

Příspěvek od 911T »

Snowman000 píše:
911T píše:Auta ako MX5 ci GT86 sa mi prave pre ten zmareny potencial nikdy nedostali pod kozu.
Ja som v tomto trochu opak oproti Jarkovi a ja sa neviem nabazit kolko sa da "tlacit" na obyc MX-5 len vdaka tomu ze sa tam daju trochu lepivejsie gumy Bridge RE002, jeden by povedal ze na MX-5 su brzdy takmer zbytocne ;;)
(myslim, ze velmi obdobny pocit bude z Boxsteru 2,7)
Viem co myslis. Predtym som mal E85 2.5si a na nom federaly RSR. To auto sa na suchu nedalo utrhnut. Motokara neskutocna, ale ten pocit v zatacke ked plynom hladas hranicu adhezie tomu jednoducho chybal a to ma zozieralo.
Vykon Caymanu S je inde, ale aj podvozok a grip je dalej. Je to o dva levely rychlejsie auto ale ani jeho vykon nedokaze uplne vyuzit moznosti jeho podvozka so svorom. Na druhej strane ako tu uz odznelo, ked sa clovek snazi dostat taketo auto na nasich okreskach na limit, je to uz hodne velka palba. Preto ma az tak nelaka to dalej upgradovat. Kazdopadne ta aktualna generacia, pripadne GT4 by mohli byt z hladiska vyvazenia podvozok/vykon velmi blizko optima.
Ted
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09 led 13:20

Re: Porsche Boxster / Boxster S

Příspěvek od Ted »

tak jak to nakonec dopadlo???
Odpovědět